بهترین روش کاشت مو Sut است یا Fut + ویدئو – نبض ما

کاشت مو به روش MICRO FUE معمولا رضایت بسیاری از بیماران را به خود جلب مینماید و میتوان گفت محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم دارد. بیماران باید درمورد چگونگی خط مو همه چیز را به پزشک خود بسپارد و پیشنهاد متخصص مربوطه را قبول کند چون اتفاق افتاده است که بیمار با طرح پیشنهادی پزشک خود موافقت نکرده و خواسته خط موی پیشانیش زیاد از حد گرد یا پایین باشدبعد از روییدن موها فهمیده اند که در قبول نکردن نظر پزشکان اشتباه کرده اند . این جنگ جهانی بود که تلاش متخصصان و پزشکان را در زمینه کاشت مو محدود تر کرد و کسانی که یافته ای را بدست می آوردند آن را مخفی میکردند.در اواخر دهه ۵۰میلادی با پایان یافتن جنگ جهانی دوم ،عصر مدرن کاشت مو در غرب آغاز شد.

در گذشته برای این مشکل راهحل کاربردی وجود نداشت، اما به مرور زمان با پیشرفت علم و تکنولوژی روش کاشت مووارد حیطه پزشکی شد. پس از انجام هماهنگیهای لازم با کلینیک تخصصی و پزشک متخصص روش و زمان کاشت موی طبیعی برای شما مشخص میشود. در مرکز تخصصی کاشت موی هلیا، پیوند مو به طبیعیترین شکل ممکن انجام میشود. قبل از عمل پیوند مو برای چکاپ نیاز به انجام آزمایش خون و بررسی آن توسط پزشک میباشد، که این نکته توسط پزشک متخصص در کلینیک تخصصی هلیا، درخواست میشود. کلینیک تخصصی پوست و موی هلیا با فراهم نمودن امکان پرداخت قسطی، این شرایط را برای متقاضیان کاشت مو با هر سطح از توان مالی فراهم میکند.

را در قالب مقالات کاشت مو و مطالب جدید در رابطه با عمل کاشت مو ارائه دهیم . جریان خون مناسب برای رشد موهای جدید مهم است. کمپانی فرانسوی اقدام به ساخت نوع جدید تر این دستگاه کرد ولی در واقع همان دستگاه قدیمی بود ولی با این تفاوت که قسمت های جدا کننده گرافت ها حذف شده و صفحات دستگاه نیز دیجیتال شده و نام آن نیز از ahrs به safer تغییر کرده که به آن کاشت مو اتوماتیک گفته می شود. در شیوه ترکیبی فولیکول ها با شیوه Micro FUT برداشت می شوند و از روشMicro FIT نیز برای بهبود نتیجه و افزایش تراکم استفاده می شود.

هزینه کاشت موی سر به روش (FIT) حدودا پنج میلیون است. کاشت مو به روش FUT :در این روش پزشک برای انجام کاشت مو یک نوار مویی از پشت سر فرد و یا بالای گوش بر می دارد و آنها را در زیر میکروسکوپ بررسی می کند تا فولیکول های موجود در نوار پوستی را استخراج کند و سپس آنها را دانه دانه در محل های خالی سر می کارد. در پایان پزشک مجموعهای از دستورالعملها و توصیههای قبل از عمل را به شما میدهد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

برای این که نتیجه کاشت مو موفقیتآمیز باشد و احتمال بروز عوارض جانبی پس از کاشت مو نظیر عفونت به حداقل برسد، رعایت برخی نکات و توصیههای بهداشتی ضروری است. در فصل 19-2018 او دچار ریزش مو شد و معمولا او را با سری بدون مو روی نیمکت یوونتوس میدیدیم اما در تابستان 2019، پینسولیو تصمیم گرفت در کلینیک کاشت موی کریستیانو رونالدو در مادرید، مویش را ترمیم کند و البته که کاشت موی او موفقیتآمیز بوده است. البته ریشه مو سالم و زنده است و فقط ساقه آن میریزد. البته در این شرایط الگوی ریزش مو باید مشابه آقایان و به صورت موضعی باشد.

بعد از آن بافت در یک گوشه در محل دریافت وارد می شود، به همراه یک تراکم خاص، به گونه ای که یک الگوی طبیعی و واقعی داشته باشد. 1- اولین و مهم ترین مزیت ترمیم با روش های HRT و MicroHRT این است که نیازی به هیچ گونه جراحی در آن وجود ندارد و می توان کلیه مراحل آن را در یک جلسه بدون هیچگونه احساس درد یا خون ریزی انجام داد. یعنی اگر میزان ریزش موی شما بالا باشد و نتوان با یک جلسه کاشت مو ناحیه ای که مد نظر شماست برای کاشت مو را پوشش داد اصولا از این روش برای کاشت مو استفاده می کنند.

این روش از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و معمولا هر جلسه بین 7 الی 10 ساعت زمان میگیرد. موهای نواحی ديگرهم در زمان برداشت و هم درحين کاشت نسبت به موهای پشت سربالاتراست. کاشت موی سر شامل برداشت مو از قسمتی از پوست سر (محل اهدا) و قرار دادن آن روی قسمت بدون مو (محل دریافت) می باشد. طراحی خط موی جلوی سر مورد مهمی است که که باید برای آن وقت زیادی گذاشته شود و زیاد مورد بحث بررسی قرار داد .

بعد از انجام امور مرتبط با بی حسی موضعی برای کاشت مو طبیعی، یک نوار کوچک از پشت سر با عنوان فلپ برداشته شده و محل آن بخیه زده میشود. امروزه کاشت مو طبیعی یا همان پیوند مو یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار شناخته شده در دنیا است. همانند هر عمل جراحی، انجام عمل کاشت طبیعی مو نیز باعث ایجاد خارش یا زخم در ناحیه مورد نظر میشود، در این مورد میتوانید از کرم موضعی آنتیبیوتیک که پزشک شما تجویز نموده است استفاده نمایید تا ازعفونت پیشگیری کرده و سوزش و تورم پوست سر را کاهش دهید. قبل از انجام هر اقدام و تصمیمی درباره کاشت موی سر، ابتدا باید اطلاعات خود درباره کاشت مو را افزایش دهید.

در روزهای ابتدایی بهتر است اجازه دهید موها پس از شستشو به صورت طبیعی خشک شوند. میزان موفقیت پیوند هم کمتر از روش جراحی است و معمولا توصیه می شود که از روش ترکیبی جراحی یا FUT و روش غیر جراحی FIT به صورت همزمان استفاده گردد که عوارض ذکر شده در بالا را شاهد هستیم. SUT از روشهای FIT و FUT جدیدتر است و عوارضی بسیار کمتر دارد. در مرحله بعدی با توجه به شرایط شما و انتظارتان از نتیجه عمل کاشت مو، بهترین روش کاشت از بین روش برداشت نواری یا روشهای برداشت فولیکولی انتخاب میشود. پزشکان با تجربه، به اندازه ای برداشت موها را انجام می دهند که تنها یک خط بسیار باریک به جای می ماند.

پیوند موی طبیعی در حال حاضر تنها راه درمان و ترمیم موهای از دست رفته است ،این پیوند در نواحی مختلف ازجمله سر ، ابرو ، ریش ، سبیل ، مژه و نواحی اسکار(نواحی دچار زخم و یا ضایعات پوستی) قابل انجام است. مزایای ترمیم مو چیست ؟ در این روش، مو با ایجاد یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر که معمولا تحت بی حسی موضعی انجام شده ، برداشت می شود که حاوی 1500 تا 2500 گرافت شامل 7000 تا 9000 تار مو می باشد ، سپس محل عمل به ظرافت ترمیم می شود ، چون خط برداشت در مسیر رویش موها بوده معمولا محل ترمیم دیده نمی شود.

این عمل که تاچندی پیش حتی غیر قابل باور تصور می شد ،امروزه تبدیل به یکی از اعمال جراحی سرپایی و بسیار سبک شده است که برپایه برداشت سالم ریشه های موی شخص و کاشت آنها در نقاط مورد نظر استوار می باشد. ریزش مو به صورت سکه ای اغلب در بین جوانان شایع است و باعث میشود در روحیه آنها نیز موثر باشد.این نوع ریزش مو به شکل سکه رخ میدهد و در سنین مختلف میتواند اتفاق بیفتد .این نوع ریزش در بین خانم ها و آقایان ممکن است اتفاق بیفتد و فقط مختص به جنسیت خاصی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید