خواص ژل رویال چیست؟

ژلاتین یک پلیمر است. ژلاتین یک نوع پروتئین است که از کلاژن بدست می آید که شامل اسیدهای آمینه مهم، یعنی گلیسین و پرولین است که بلوک های ساختمانی پروتئین هستند. این ماده بخاطر داشتن پروتئین بالا برای سلامتی بسیار مفید است و به چسب استخوان معروف است. ژل هیالورونیک اسید برای عمل برجسته کردن لب ها در افراد جوان توصیه می شود؛ زیرا در افرادی که سن کمتری دارند و جوان هستند هیالورونیک اسید طبیعی موجود در بدن باعث می گردد جذب آب بیشتری در بدن اتفاق بیفتد و لب ها برجسته تر شوند. 10. افرادی که از داروهای ادرار آور استفاده می کنند نباید ژلوفن مصرف کنند زیرا ژلوفن اثر این داروها را کاهش می دهد. کپسول داروهای تجاری معمولا توسط دستگاه پر می شود و به طور کلی دقت دقیق هر فرآیند تولید را دارد. برند ژلی که شما استفاده می کنید هم بسیار تاثیرگذار است و شرکت های مختلف ژل هایی با فرمولاسیون های مختلف تولید میکنند و شما باید حتما یک برند معتبر را برای تزریق ژل به لب استفاده نمایید. البته اگر نیاز باشد نکات دیگری را پزشک متخصص شما برای رفع قرمزی و ورم ناحیه تزریق برای شما تجویز خواهد کرد. البته برای اینکه شکاف و فاصله ای بین تداوم و ماندگاری نتیجه ایجاد نشود، پزشک دنبال کردن جلسات فالوآپ را توصیه می کند.

یکی از پرطرفدارترین مدل هایی که برای تزریق ژل لب استفاده میشود مدل عروسکی است، البته زمانی که شما به کلینیک زیبایی برای انجام تزریق ژل لب مراجعه میکنید همکاران ما نمونه کارهای مختلفی را به شما ارائه می دهند و شما را با روشهای مختلف تزریق ژل لب آشنا خواهند کرد. ابتدا نوع ژلی که شما استفاده می کنید بسیار میتواند در میزان ماندگاری تزریق ژل به لب ها تاثیرگذار باشد مثلا ژلهای هیالورونیک اسیدی می توانند بین ۵ تا ۱۱ ماه میتوانند ماندگاری داشته باشند. اگر شریک زندگی شما از هر گونه بیماری مقاربتی رنج می برد، توصیه می شود تا زمان فروکش کردن علائم یا طبق توصیه پزشک از رابطه جنسی خودداری کنید. که میزان و نوع ژلی که مورد نیاز است برای تزریق توسط پزشک متخصص کلینیک زیبایی ندای سلامت برای شما در نظر گرفته می شود. پس حتما باید توجه داشته باشید که به یک کلینیک معتبر و شناخته شده برای تزریق کردن ژل به لب مراجعه نمایید. برای این که با نحوه انجام تزریق کردن ژل به لب آشنا شوید در بخش زیر یک نمونه از فیلم هایی که در کلینیک زیبایی ندای سلامت برای یکی از مراجعهکنندگان انجام شده است را برای شما قرار داده ایم، می توانید این نمونه کار را مشاهده نمایید تا با نحوه انجام تزریق ژل به لب بیشتر آشنا شوید.

در صورتی که در ناحیه تزریق شده مقداری ورم و یا کبودی مشاهده کردید این یک امر طبیعی است و می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. از طرفی با افزایش سن و یا به دلایل موروثی در بعضی افراد حجم، ارتفاع و برجستگی لب ها کم است. چرا که افزایش تپش قلب و گردش خون میتواند منجر به شدید شدن تورم و کبودیها بشود. سیگنال های ایجادی از این زیست تراشه ها قابلیت تشخیص تغییرات در متغییرهایی نظیر تنفس و میزان تپش قلب، فشار خون، میزان عرق کردکی را داشته و آنها را به عنوان اطلاعات دیجیتالی ذخیره می سازد. به طور کلی احساس درد در هر فردی متفاوت با دیگری است و علاوه بر آن باید بدانید که لبها بسیار حساس هستند و بدون بیحس کننده، در هنگام تزریق احساس فشار زیادی در لبها به وجود میآید. تزریق ژل لب در صورت انجام به دست یک فرد بی تجربه، می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد. این انسداد می تواند باعث نکروز لب شود، چون بافت نرم نمی تواند جریان خون مورد نیاز خود را به دست آورد. در صورت بروز نکروز لب، باید درمان بلافاصله متوقف شده، ناحیه، ماساژ داده شده و لب ها گرم شوند.

به همین دلیل افرادی که از اندازه و برجستگی لب های خود رضایت ندارند می توانند از روش تزریق ژل لب استفاده نمایند. الکل نقش رقیق کننده خون را دارد و باید بعد از تزریق ژل لب، به مدت حداقل 24 ساعت از نوشیدن آن خودداری شود. از نوشیدن الکل خودداری کنید. از انجام ورزش و فعالیت های سنگین پس از تزریق به مدت 2 هفته خودداری کنید. نتیجه تزریق ژل های هیالورونیک بلافاصله بعد از تزریق مشاهده می شود،البته برای رسیدن به فرم ایده آل ، یک تا دو هفته زمان نیاز است. در بخش زیر شما می توانید یک نمونه از تزریق ژل لب را مشاهده نمایید که قبل از تزریق و بعد از تزریق چه تغییراتی در ناحیه لب مشاهده می شود. با این حال برای اینکه مطمئن شوید تزریق ژل هیچ نوع مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد بهتر است قبل از اقدام به کار با پزشک خود صحبت کنید. در صورتی که داروهای خاصی را مصرف می کنید حتما در جلسه مشاوره قبل از انجام تزریق ژل در این مورد را به پزشک متخصص خود بگویید و در صورتیکه دارای حساسیت های خاص پوستی هستید هم این مورد را صادقانه با پزشک متخصص خود در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید