دارای بوی خاص و طعم مرکوئیدی است

ژلاتین از منابع مختلف کلاژن از جمله: ضایعات و پسماندهای پوست، استخوان و بافت پیوندی حیواناتی مانند گاو، گوسفند، خوک، مرغ، انواع آبزیان و حشرات تهیه میشود. بیماری آلزایمر این روزها تبدیل به بیماری شایعی شده است و ژل رویال میتواند از ابتلا به این بیماری جلوگیری کند و برخلاف داروهای شیمیایی استفاده از ژل رویال هیچگونه عوارضی در روند درمان بیماری آلزایمر ندارد. کربومر ها همچنین با داشتن توانایی بالا در جذب آب ( تا 1000 برابر حجم اصلی خود می توانند آب جذب کنند و متورم شوند) به عنوان مربوط کننده در ژل ایموشن زرد و در انواع کرم های ضد آفتاب و کرم های ضد چروک و … برخی تحقیقات نشان میدهد ژل رویال به خاطر داشتن خواص ضد التهابی و همچین داشتن HDA-10 میتواند جلوی سیگنالهای نادرست که توسط سیستم ایمنی بدن به سلولها فرستاده میشود و باعث ایجاد التهاب میشود را بگیرید. پروتئین و ویتامین های موجود در ژل رویال در تقویت سیستم ایمنی بدن بدن بسیار تاثیر گذار هستند. اگر پس از مصرف ژل رویال علائم زیر را داشتید حتما با پزشک خودتان مشورت کنید.

قبل از اینکه به نحوه مصرف ژل ایموشن قرمز بپردازیم بهترین روش آن است که کمی درباره این محصول بدانیم. در جهت معرفی ژل رویال سعی می کنیم با هم مزایا، خواص و فواید ژل رویال را بررسی کنیم و سپس به معرفی ژل رویال هانی ژل بپردازیم. در این مطلب به معرفی ژل روان کننده یا ژل لوبریکنت میپردازیم که راهحلی برای بسیاری از مسائل و مشکلات سکس دردناک است. ژل رویال هانی ژل میتواند در بهبود خستگی ناشی از انواع بیماری ها مانند سرطان و ام اس موثر باشد. یافته ها و نتیجه گیری: ژل رویال ماده ایست ژلاتینی سفید مایل به زرد روشن،کلوئیدی و چسبناک با بوی خاص که هنگام حل شدن کمی کف تولید می کند و pH آن اسیدی می باشد تجزیه شیمیایی ژل رویال: آب، کلاژن،کربوهیدرات، پروتئین (آلبومین و گلبولین)، اسید های آمینه ضروری، اسید های چرب غیر اشباع، استیل کولین،مواد معدنی، ویتامین ها.

اگر از ژل رویال خشک نشده استفاده می کنید، حتما فریز شده آن را تهیه کنید؛ زیرا انجماد در مقایسه با نگهداری در دمای اتاق یا نگهداری در یخچال، کیفیت آن را بهتر حفظ می کند. با توجه به اینکه شاه انگبین منبعی غنی از استیل کولین و فسفولیپید به شمار می رود، در روند درمان مشکلات عصبی مانند آلزایمر، ام.اس، فراموشی و پارکینسون نقش مهمی را ایفا می کند. ژل رویال ممکن است موجب محافظت مغز از بیماری آلزایمر شود. طی آزمایشی بر روی موش هایی که دارای بیماری آلزایمر بودند معلوم شد مصرف ژل رویال باعث بهبود حافظه مکانی، یادگیری و عملکرد مغز شد. مصرف ژل رویال خالص بصورت مداوم می تواند باعث افزایش طول عمر و همچنین افزایش قدرت سیستم ایمنی گردد. مصرف هر ۱۲۵ گرم عسل و ژل رویال باید یک و نیم هفته طول بکشد. مصرف هر ظرف ۱۲۵ گرمی باید یک هفته و نیم طول بکشد.

اگر می توانید ژل رویال خالص را مستقیما از زنبوردار تهیه کنید، هر روز صبح به اندازه یک نخود فرنگی ریز از آن جدا کرده و زیر زبان بگذارید و این کار را به مدت ۳ هفته انجام دهید. ژل رویال حاوی مواد مغذی است که مواد شیمیایی موجود در سطح مغز را متعادل میکند و باعث کنترل سطح استرس و اضطراب میشود. ژل رویال به دلیل دارا بودن مقادیر بسیاری از ویتامین های B Complex، هورمون های طبیعی، مواد معدنی، اسید فولیک و برخی اسید های چرب علاوه بر نتایج مثبت بر روی مغز و سیستم عصبی در کاهش دردهای میگرن، درمان افسردگی، کاهش استرس و بی خوابی های شبانه و همچنین باعث بهبود ضعف اعصاب، اختلالات روانی، هیجان زیاد و جلوگیری از اثرات سوء روانپزشکی می شود. • روان کننده های مبتنی بر نفت ، مانند مواد ساخته شده از ژله نفتی ، روغن معدنی یا وازلین باعث تحریک یا التهاب در برخی از خانم ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید