درمان سریع سنگ کلیه بدون نیاز به دارو – تابناک

از متن اوستا معلوم میشود که بعد از یما و فتنهُ ازهی دهاکا(ضحاک) شخصی دیکری بنام تری تونا به سلطنت بلخ رسیده است کـــــه منابــــع بعدی ازان تریتون، اسپس و فریدون ساخته است. سنگ آنتیک در مدلهای قیچی (گیوتین)، روتری، مالون، رودخانهای، بادبر، پازل لب پر، پازل لب صاف، پازل نامنظم، پازل منظم، پازل الوان، پازل چرمی، طرح آجر، حاشیه، سوپر براش، سه بعدی (پروفیلی) در بازار وجود دارد. گفته میشود سنگ کیسه صفرا توسط لیزر جراحی میشود که در اصل باید گفت چنین روشی وجود ندارد و یکی از اشتباهاتی است که بین افراد متداول شده است زیرا در روش لاپاروسکوپی سوراخهای ریزی روی بدن بیمار ایجاد میشود که برخی به اشتباه تصور میکنند که به روش لیزر عمل شده است.

این عمل به علت انفجار و خرد شدن سنگ ها ایجاد می شود . گاهی اوقات عمل به روش لاپاراسکوپی شروع میشود، سپس جراح تصمیم میگیرد که روش عمل را به عمل باز تغییر بدهد. در بیماران با کلهسیستیت گانگرنه و یا آمفیزماتو که به درمان طبی جواب نمیدهند به هر صورت و علیرغم ریسک بالا باید عمل جراحی کلهسیستکتومی انجام شود. انجام این كار از طریق فرایندهای شیمیائی و مهندسی نسبتا ساده ای امكان پذیر است. اگر شما یک الماس را می میخواهید به اشتباه از خریدن موزانایت منتفر خواهید شد در حالی که فکر می کردید یک معامله عالی را انجام داده اید.

گرچه نیرو های مسلح او در جنگ های دفاعی و قیام های متعدد مر دم افغانستان در طــول چهار سال خسته شده وتلفات زیاد داده بود، ولی باز هم موصوف توانست از دریای سند گذشته و در کنار دریای جیلم پاد شاه پنـــــــجاب را مغلوب نماید. وضع چنان وخیم شد که دران سوی در یای آمو هـــمهُ شهر ها ودهات از انسان پاک گردید واین امر اسکندر را مجبور ساخت تا یک تعداد زیــــاد مردم را از سرزمین های دور واطرا ف جبراً کـــوچ داده ودرین مناطق جابجا نماید.

در افغانستان از خط میخی تا هنوز شواهد بدست نیامده، ولی کتیبه های دیگری وجود دارد که زبان آن معلوم نیست وهویت خـــط آن تا هنوز تعین نگر دیده است. در زمان های قبل از اســـلام در ولا یات جنوب هندوکش زبان « پراکریت گندهاری» برسم الخط های سانسکریت و برهمی (شارادا) نیز رواج داشت. مکر خودش نیز در سال 539 قبل از میــــلاد در یکی ازین جنگها کشته شد.

بدین تر تیب استقلال افغانستان مؤقتاً از دســـــــت رفت. در نتیجه « بسوس» والــــــی باختر اعلام استقلال نموده و خود را پاد شاه مشرق زمین خوانـــــد. فلپ پادشاه یونان که در سال (338 قبل از میلاد) به تخت سلطنت نشست ، یک سال بعد به قتل رسید و سکندر جوان پاد شاه شد. تغذیه سالم، تحرک کافی و حفظ وزن سالم سه راهکار اساسی برای جلوگیری از بروز سنگ کیسه صفرا است.

بزرگان دین و علم و ادب از زبان فارسی گرفته تا زبان پشتو، در دوره حکومت غوریان از 543 تا 612 هجری قمری با داشتن مدارس و آموزشگاه های دینی و علمی، پایگاه عظیمی را برای نشر اسلام و پایندگی و بالندگی آن ایجاد کردند. اگر این اتفاق بیفتد ، تعداد سنگهای صفراوی کمتری در فرد ایجاد می شود تا علائم ناخوشایندی ایجاد کند و احتمالاً می تواند از جراحی جلوگیری کند. سنگ صفراوی رنگدانهای: این نوع از سنگ کیسه صفرا زمانی ایجاد میشود که ماده بیلی روبین بیش از حد مجاز در صفرا وجود داشته باشد.

سعی کنید که روزانه یک عدد انار کامل را بخورید و یا یک لیوان آب انار تازه را بنوشید و یا اینکه با میوه های دیگر ترکیب کنید و از آنها سالاد تهیه کنید. پاکستان، یمن ایران نیز از دیگر منابع این گوهر است. درین جنــگها اسکندر وسردار دیگر وی بنام بتلیموس نیز زخمی گردیدند. بدین خاطر اسکندر از راه بلوچستان و ایران به بابل بازگشت نموده و هم درین جا به عمـــر ســــــی و دو سلگی چشــــــــم از جهان پوشید.

ولئ این مطلب را باید خاطر نشان ساخت که آخرین پاد شاه آریانا « بسوس» بود که با سکندر مقدونی جنگید ودر راه دفـــاع از تمــــــامیت ارضی کشور جان خود را فدا کرد وسر زمین آریانا (افغا نستان قدیـــــم ) بدست یونانی ها افتاد. یک سلسله زدو خورد ها بخاطر کسب قدرت ، بین سه نفر از ســرداران یونانی تقسیم گردید. دارویی برای کمک به پیشگیری از شکل گرفتن سنگهای کیسه صفرا وجود دارد که در واقع موجب کاهش اندازهی برخی سنگها نیز میشود.

در صورت ابتلا به سنگ های استروویت، ممکن است پزشک مصرف آنتی بیوتیک ها را در طولانی مدت تجویز کند که به کاهش میزان باکتری های موجود در ادرار کمک می کند. برای مثال مصرف ماکارونی بدون سبوس و نان هایی که از آرد سفید درست می شوند و فاقد سبوس هستند، می تواند باعث به وجود آوردن سنگ کلیه شود. استفاده از سنگ الماس باعث قوی شدن حافظه افراد می شود . در هزار سال اول قبل از میلاد مسیح زراعت وآبیاری، صنایـــع دستی وپیشه وری افغانستان باستان مراحل انکشاف خود را می پیمـــــود.

داریوش اول در سال (512) قبلااز میلاد متوجه افغانستان شده وتا حوضهُ سند پیش رفت. سال 1322، پس از پایان دوره اول متوسطه، به تهران آمد و در دانشسرای مقدماتی شبانه روزی تهران ثبت نام کرد. به همیـــــن خاطر دین زرتشت در سراسر سرزمیـــن آریانا ، دین رسمی پذیرفتـــه شده وبه خارج از مرز های آریـــانــــا نیـــز انتشار یافت. سنگ های قیمتی معمولا به خاطر شکل کریستالی خود معروف اند و تنها به وسیله ی ساینده ها و دستگاه های برش می توان شکل آن ها را تغییر داد. برخی از سنگ های قیمتی و جواهرالاتی به خاطر ویژگی خاصی که دارند میتوانند در بازار بین الملل بسیار مورد توجه قرار گیرند.

بعد از کاوی هوسراوا سلطنت آریانا ( افغانستان باستان) به خاندان اسپه انتقال می یابد. بعد از اورت اسپه پسرش ویست اسپه که در نوشته های جدید بنام گشتاسپه ویا گشتاسپ یاد میشود، به تخت سلطنت آریانا نشست. دریک نسخهُ اوستا کـه در قرن هشتم میــــــــــلا دی به زبان پهلوی نوشته شده آمده است که : زرتــــشت ، طبق امر ویســـــــت اسپه ، دوازده هزار نسخه قانونمندی های دین خود را بر روی تخـــــــته هــــای طلا ئی نوشته کرده و در خزانهُ آتشکـــــــده « ورهران» گذاشت . سنگ آذرین اغلب در کجا یافت می شود؟ افراد دارای پوست نازک با کشیدن سنگ پا ممکن است دچار بریدگی پوست شوند که باید در این زمینه احتیاط کنند.

اما زمانی اتفاق میافتند که ادرار شما دارای سطوح بالایی از مواد معدنی خاص باشد. این سنگ مرمریت دارای تم رنگی کرم و سفید است. نگین های جید را بصورت مصنوعی و یا آن را غالبا به شکل تریپلت می سازند بدین صورت که نگین یشم سبز مات به فرم کابوشن تراشیده و لایه از جید سبز نیمه شفاف با چسب مخصوص سبز رنگی می چسبانند که این فرآورده بسیار شبیه یشم سلطنتی است. بعد از خاندان پاراداتا سلطنــــــــت افغانستان قدیم به خاندان کاوی رسیده است.

کوروش با چنین قدرت اقدام به تسخیر سرزمین ثروت مند باخـتر نموده و از سال 545 تا 539 قبل از میلاد با مردم افغانستان که فاقد دولت مرکزی بود جنگ کرد. اوکسارنس وخانوادهُ او از طرف نیروهای اسکندر اسیر گردید و اورا نزد اسکندر فرستاد تا ســـزای او را خودش تعین نماید. گاهي تالك بعنوان يك عامل ضد چسبندگي در خوراك حيوانات بكار ميرود كه غالبا به جاي تالك از سنگ آهك به شكل دانه ريز يا پودري براي اين منظور استفاده ميگردد. شهری است در ترکستان.

دیدگاهتان را بنویسید