عوارض جانبی، ضررها و موارد منع مصرف + هشدارهای پزشکی

• هر دو ورق ژلاتین بزرگ را می توان معادل یک قاشق غذاخوری پودر ژلاتین در نظر گرفت (حدود 8 گرم). ژل ابرو علاوه بر حالت دادن به ابرو باعث پرتر دیده شدن ابروها شده و آنها را تقویت میکند. ژل ابرو یک محصول آرایشی نسبتا جدید است که برای فرم دهی به ابروها و مرت کردن ان ها به کار می رود. مدت زمان ریکاوری حدود یک هفته خواهد بود و اثرات، به طور کامل، حدود 2 هفته پس از تزریق دیده می شوند. همچنین نتایج، پس از 3 هفته قابل مشاهده خواهد بود. همچنین پس از تزریق بوتاکس، بدن شما به هیچ گونه ریکاوری خاصی نیازی ندارد و حتی چند ساعت پس از انجام تزریق بوتاکس، می توانید به کار های روزمره بپردازید. همچنین پس از یک هفته می توانید به فعالیت های روزمره خود بازگردید و در این مدت باید استراحت را به خوبی انجام دهید. اگر که نخستین دفعه ایست که تزریق ژل لب را تجربه میکنید، صبور باشید تا پس از 2 یا 3 روز ورم لبهایتان از بین برود.

احتمالا می دانید که نحوه درمان با بوتاکس به این صورت است: که پس از تزریق بوتاکس، چین و چروک های صورت شما از بین خواهد رفت. وقتی عمل کشیدن پوست صورت انجام شد و پوست کشیده شد، چین و چروک ها هم از بین خواهند رفت. در واقع تزریق ژل، باعث کشیدن پوست صورت می شود. در واقع بوتاکس، حرکت ماهیچه ها را کم کرده، و به همین دلیل، چین و چروک های صورت پنهان می مانند و آشکار نمی شوند. جای سوختگی نیز شدید نیست و در واقع لایهای پایینتر از لایه رویی پوست سوزانده میشود. در برخی موارد می توان از این نوع جراحی به جای تزریق ژل یا در کنار آن استفاده کرد. در خون، یک نوع سلول خونی به نام پلاکت وجود دارد. هر نوع اسپری فیکسی را میتوانید برای فیکس صابون استفاده کنید و لزومی ندارد که اسپری فیکس و صابون ابرو از یک برند باشند. پس از انجام این عمل، نباید تا 24 ساعت موضع تزریق شده را بشوئید. چون این عمل، نیاز به جراحی های سخت و طولانی ندارد، نیاز به زمان ریکاوری طولانی نیست. در این روش ها، اکثرا به زمانی برای ریکاوری نیازی نیست. استفاده از PRP یا پلاسمای غنی شده با پلاکت، یکی از روش های مفید و مرسوم برای جوان تر کردن پوست است.

یکی از روش هایی که امروزه بسیار معمول است و افراد بسیار زیادی از آن استفاده می کنند، تزریق بوتاکس است. در این روش از فاکتور های رشد پلاکت ها استفاده شده، و سلول های قدیمی و پیر که باعث کاهش زیبایی شده اند، با سلول های جوان جایگزین می شوند و در نتیجه، شما به زیبایی پوست خودتان می رسید. پلاکت ها حاوی مواد و فاکتور های رشد هستند که در صورتی که از آنها استفاده بشود، باعث رشد سلول های جدید خواهد شد. 2. ژل مخصوص دوشیزگان مجرد، با فرمولاسیون ملایم و اغلب با ترکیبات ارگانیک گیاهی نظیر عصارههای گیاهی، نرم کننده، مواد ضد سوزش و خارش تولید میشود و مصرف آن موجب پاکیزگی و احساس رضایت و شادابی در مصرف کنندگان میشود. شرکت ایرانی سروش طراوت طبیعی یا همان سروینا، یکی از شرکتهایی است که محصولات بهداشتی و آرایشی با پایه گیاهی به بازار ارائه میدهد. یکی از ویژگی هایی که آرتان طب را از سایت های مشابه متمایز می کند این است که در سایت ما یک بخش تبادل نظر وجود دارد که افراد می توانند پیش از خرید تمام سوالات و ابهامات خود را مطرح کنند و پاسخ های آن را دریافت کنند و همچنین افرادی که سابقه استفاده از چنین محصولی را دارند، می توانند نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

نحوه کار لیزر به این صورت است که ابتدا لایه بالایی پوست، که از پوست مرده و آسیب دیده تشکیل شده است را از بین می برد، و سپس سبب تحریک لایه های پایینی پوست به جهت ساخت کلاژن و سلول های پوستی جدید می شود. این ژل از گلوله های کوچکی (به نام میکروسفرها) و کلاژن تشکیل شده است که باعث حجم دادن به پوست میشود. یکی دیگر از استفاده های ژل (فیلر) ، پر کردن حجم از دست رفته پوست است. اگر در اثر رژیم های نادرست و غیز استاندارد، و یا به صورت طبیعی، قسمتی از پوستتان را از دست داده اید؛ به طور مثال اگر لب کوچکی دارید که هنگام خندیدن دیده نمی شود، می توانید از تزریق ژل استفاده کنید تا حجم از دست رفته را باز گردانید. ژل (فیلتر) با استفاده از سرنگ به زیر پوست شما تزریق می شود و فاصله بین بافت ها را پر می کند؛ به همین دلیل باعث از بین رفتن چین و چروک ها خواهد شد. ژل های شستشوی واژن به زنان یائسه کمک می کند تا خشکی واژن خود را از بین ببرند و رطوبت کافی را برای ناحیه تناسلی خود به وجود آورند. پس از تزریق چربی، چربی تزریق شده بین بافت ها را پر می کند و چین و چروک های موجود را از بین می برد و باعث جوانسازی پوست صورت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید