قیمت به شرایط مختلفی بستگی دارد

بزرگترین عیب روش FUT جای زخم نواری در محل بانک مو است. دوران نقاهت پس از کاشت مو بسیار بستگی به نوع روش انتخابی کاشت دارد. برای کاشت مو به روش FUT نیازی به تراشیدن موها نیست. اگر به دنبال برترین کلینیک ها و پزشکان کاشت و ترمیم مو در تهران هستید این مطلب را از دست ندهید.معرفی برترین و محبوب ترین پزشکان و کلینیک های کاشت مو در تهران به همراه آدرس و شماره تلفن.

قبل از عمل کاشت طبیعی موی سر حتما پزشک معالج خود در کلینیک را نسبت به وجود بیماری خاص یا مصرف هرگونه دارویی مطلع گردانید، چرا که برخی از بیماریها یا داروها در روند رشد موها تداخل ایجاد مینمایند. در برخی نقاط بدن نه تنها کمکی به زیبایی نمیکند بلکه چهرهای نازیبا برای فرد ایجاد میکند که باعث خطرات جدی میشود. همچنین درصد خطای ناشی از ابزار جراحی کمتر میشود. این ابزار در روشهای مختف به شکلها متفاوتی است ولی در روش FIT «پانچ میلیمتری» نام دارد. با ابداع روش FIT و روشهای جدیدتر مثل SUT و Micro FIT طرفداران این روش کمتر شدند ولی هنوز هم به عنوان یکی از موثرترین روشهای کاشت مو در دنیا شناخته میشود.

ولی اگر عفونت شدید شده و با تب همراه است، از درمانهای خانگی پرهیز کرده و در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید. روش FUT اولین روشی بود که از واحدهای فولیکولی استفاده میکرد. برای شستن بقایای نمک یا صابون آنتی باکتریال، بینی خود را با استفاده از آب گرم تمیز بشویید. اگر سوراخ کردن گوش را کنار بگذاریم، دیگر انواع پیرسینگ بدن نظیر سوراخ کردن ابرو یا بینی چندان در جامعهی ما پذیرفته نیستند.

سوراخ کردن بینی انواع مختلفی داشته و البته طرفداران بیشتری هم دارد برای این کار شخص می تواند قسمت تیغه یا میانی بینی و یا یکی از پره های سمت چپ و راست یا هر دو را سوراخ نماید . در این روش پزشک از پوست پشت سر یا بالای گوش شما نواری از پوست را برداشت میکند. روش FIT چگونه مشکل را برطرف کرد؟ رعايت دقيق اين محاسبه درطبيعی نشان داده شدن خط موی جديدی که برای بيماردرست می شود، نهايت اهميت را دارا می باشد.

جراح به زخمها زاویه لازم را داده تا الگوی رشد مو بعد از کاشت مو، معقول و طبیعی به نظر آید. دلیل دوم این که این محصول در هیچ شرایط اب و هوایی پوست را دوچار حساسیت نمی کند. عکس اول مربوط به سال 2018 و عکس دوم مربوط به سال 2019 است. نکات جالب توجه: شیسیدو در حال حاضر تا سال 2020 حق عرضه RCH-01 به بازار را در انحصار خود دارد. این کلینیک بیش از ۱۰ سال سابقه کار با ۹۸% رضایت مشتری دارد.

پیش عمل کاشت نیاز به رعایت نکات و مواردی است که پزشک کلینیک کاشت مو آن ها در اختیارتان خواهد گذاشت. بسیاری از کلینیکهای کاشت مو در اینستاگرام، تلگرام یا سایر شبکههای اجتماعی کانال اختصاصی داشته یا وبسایت دارند و نمونه کارها و پیوندهای موی خود را در آن قرار میدهند. این کار در فرهنگهای قدیم نیز رواج زیادی داشته است و در بقایای فسیلها و اجساد انسانهای اولیه میتوان آثار آن را مشاهده کرد.

بعد از کاشت مو به روش FUT نباید ورزشهای سنگین انجام دهید زیرا خطر بزرگ شدن جای زخم و گوشتی شدن آن وجود دارد. با اینکه این روش تراکم موهای کاشته شده را افزایش داده و بدون دخالت دست انجام میشود، اما هنوز هم به دلیل ایجاد وقفه بین استخراج و پیوند گرافت های مو احتمال آسیب به آنها وجود دارد. گوش پاک کن را روی هر دو طرف محل پیرسینگ یعنی ابتدا و انتهای آن زده تا محل پیرسینگ با مرطوب شدن نرم شود و بتوان جواهر را به راحتی از آن خارج کرد.

درست مثل وقتی که زانویتان زخمی شده و دلمهای روی آن ایجاد میشود و شما تا زمانی که زخم زانویتان کاملا بهبود بیاد، دلمه را دستکاری نمیکنید تا خود به خود بیفتند، باید اجازه بدهید دلمههای روی سرتان نیز آزادانه شکل گرفته و بعد خود به خود بر طرف شوند. یا مثلاً کسانی که طاسیهای کوچک و محدودی داشتند، باید درد و زحمت بسیاری را تحمل میکردند تا مو بکارند. در ادامه میخواهیم توضیحی مختصری راجع به هر کدام از روشهای کاشت مو بدهیم و مزایا و معایبشان را بررسی کنیم.

در طول درمان باید مواد خارجی از جمله موم را از پیرسینگ ابرو خود دور نگه دارید . از جمله پیرسینگ ها روی سرنره میتوان به آمپالانگ که به صورت افقی و آپادراویا که به صورت عمودی از نوک آلت عبور میکنند، اشاره کرد. کاشت مو به روش FUT دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. دلیل این تاکید این است که بهترین روش کاشت مو با توجه به شرایط شما تعیین میشود. مثلاً در روش FUT برداشت به شکل نواری انجام میشود و در روش FIT فولیکولها را به شکل واحدی استخراج میکنیم.

یعنی مثلاً یک دستهی ۱۰-۱۲ تایی از مو را در محلهای دچار طاسی میکاشتند. اول از همه باید بدانید که کاشت مو به روش FIT در دنیا با نام FUE شناخته میشود و بهترین روش کاشت مو در جهان معرفی شده است. فرآیند استخراج فولیکولها در روش FUT در زیر میکروسکوپ انجام میشود. سپس در زیر میکروسکوپ فولیکولهای موجود در نوار پوستی را استخراج کرده و دانه به دانه در محلهای خالی پوست سر میکارد.

این اعتیاد را نیز می توان زیرمجموعه هرزهخواری دانست. زخمهای بسیار کوچک ایجاد شده به سرعت خوب میشوند و معمولاً درد و ناراحتی نیز ندارند. سوزن های پیرسینگ نیز از بسته بندی های استریل در آورده می شوند. ناحیه پیوند در روز اول تا سوم بعد از جراحی دچار زخم میشود و این زخمها ۳ تا ۱۰ روز بعد از بین میروند. البته این روش هنوز هم یک عمل جراحی محسوب میشود چون نیاز به اتاق جراحی، پزشکان ماهر، تیم درمانی و وسایل دیگر دارد. در این روش دیگر از زخم نواری خبری نیست. به کمک ابزارهای دقیق برداشت و روش FIT دیگر نیازی به ایجاد برش بر روی سر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید