قیمت و هزینه کاشت مو سر در تهران و کرج (زمستان 1400) ❤️

پیرسینگ ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها برای حواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می کنند. محبوبترین آنها به شمار میروند. بعنوان يک اصل کلی فقط تا حدی می توان از موهای منطقه دهنده مو برداشت کرد که آسيبی به منطقه برداشت وارد نشده، پوست تحمل برداشت را داشته باشد و در ضمن نمای ظاهری آن هم بدشکل و بدفرم نشود. البته به این نکته باید اشاره کرد که تشخیص بهترین روش کاشت مو بر عهده پزشک متخصص و بر اساس شرایط فرد می باشد. نوجوانان و جوانان باید به خاطر داشته باشند که بعد از پیرسـینگ جواهر متصل به زبان در تمام اوقات همراه آنها خواهد بود به همین خاطر اهمیت به بهداشت و ملاحظات حین و بعد از این کار برای جلوگیری از ایجاد عفونت واجب و ضروری است.

در روش سنتی سوراخ کردن ناف، سوراخی به شکل ستاره یا چهارگوش در لبهی بالایی و پایینی ناف همراه با دو یا چند سوراخ سطحی در دو طرف ناف ایجاد میکنند. در صورتی که با وجود هشدارهای فراوان ما تصمیم قطعی برای پیرسینگ دارید و البته مجاز به انجام آن باشید، باید به سراغ آماده سازی مقدمات پیرسینگ بروید. در این روش احتمال آسیب و عدم رویش ایده آل و طبیعی مو وجود دارد. اما انجام آن در خانه احتمال خونریزی، عفونت یا از شکل افتادن بینی را به همراه دارد.

به منظور کاهش احتمال ابتلا به عفونت، محل ناف را با محلول شستشو و پنبه یـا پنبه الکلی تمیز کنید. گاهی پیرسینگ ها ظاهر نامتعادل و در نواحی غیرمعمول بدن نیز انجام می شوند که این کار بستگی به سلیقه و درخواست خود شخص دارد. مخصوصا در زمانی که نیاز به یک تغییر در ظاهر خود داریم، اضافه شدن یک اکسسوری می تواند این حالت را کاملا برطرف نماید. به کمک کاشت مو به روش BHT شما هم میتوانید امکان کاشت مو بدون بانک موی مناسب در سر را در نظر داشته باشید.

آویز ناخن را روی هر کدام از ناخن ها که دوست داشته باشید میتوانید نصب کنید از ناخن انگشت کوچک تا ناخن انگشت شست، نمونه هایی از کاشت ناخن، طراحی ناخن و نصب آویز ناخن را در این بخش مشاهده کنید . قلم نامبرده که کلیه مراحل به وسیله آن انجام می شود با سایز های بسیار ظریفی جهت برداشت و کاشت مو طراحی گردیده است که علاوه بر عدم خونریزی ، قادر به ایجاد شیار هایی یک اندازه و با ضخامت یکسان است. در مواردی که ریزش مو تازه شروع شده و یا به علت کمبود مواد غذایی مورد نیاز، موها دچار ریزش شده اند از PRP جهت درمان استفاده می شود.

از دیگر ویژگی های این روش می توان به تراکم بالای موهای کاشته شده (۴ برابر سایر روش ها) و استفاده از میکروموتورهای بسیار ظریف جهت ایجاد برش برداشت (۴۰۰ میکرون) اشاره کرد. از مهم ترین ویژگی های این روش اینست که توسط این دستگاه بهترین گرافت ها با ضخامت مناسب و چند ریشه ای بدون بجا ماندن اسکار محل برداشت وآسیب به بافتهای زیرین با تراکم 5-7 برابر بیشتر برداشته می شود و کاشت مو هم با دستگاه بدون وارد نمودن آسیب به فولیکولها در جهت مناسب با رعایت خواب و استاندارد و با حداکثر تراکم انجام می پذیرد.

البته پرسینگ موقت انواع دیگری مثل پیرسینـگ مغناطیسی هم دارد که در آن نگین تزیینی به کمک آهنربا و بدون نیاز به سوراخ روی پوست قرار میگیرد. در این بین پیرسینگ ناف در زمان بارداری مشکلات بیشتری نسبت به سایر انواع پیرسینگ دارد و ممکن است به جنین آسیب برساند. با مراجعه به لینک درج شده می توانید بهترین پیرسینگ کاران را ببینید. بنابراین با استفاده از روش کاشت مو DHI شاهد بالاترین میزان تراکم ، سرعت بالای کاشت و در نهایت طبیعی ترین حالت پیوند مو هستیم. روش های جراحی در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت که از مهم ترین این روش ها می توان به کاشت مو به روش FUT اشاره کرد.در کاشت مو به روش FUT نواری از پوست پشت سر که دارای فولیکول های مو می باشند برداشته می شود و پس از جدا سازی واحد های فولیکولار آن آماده کاشت در نواحی از پیش تعیین شده می شوند.

پیریسنگ گوش به چه معنا است؟ سوراخ کردن گوش یا بینی و یا حتی نواحی دیگر بدن ممکن است عوارضی داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مهمترین نکات قبل از اقدام به پیرسینگ بینی آشنا کنیم. نژاد خوب و برجسته نژادی هستش که سهم بیشتری توخدمت به هم نوع خودش داشته. اما در بین همه ی اینها سوارخ کاری بینی و لب طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده اسـت. به طور کلی ، هر چه میزان ریزش مو بیشتر باشد ، تعداد بیشتری از پیوند مو انجام میشود . روش انجام کاشت مو در این متد بدین گونه است که کلیه فرآیند بدون نیاز به جراحی و با استفاده از پانچ های مخصوص برداشت و کاشت مو انجام می گیرد.پس از انجام بی حسی در محل فولیکول مو به وسیله این پانچ برداشت و سپس در محل مورد نظر کاشته می شود.

بعد از کاشت مو چطور رابطه زناشویی داشته باشیم تا موهای مان آسیب نبیند؟ ۲- استراحت کردن چند روز بعد از انجام کاشت ، بدلیل اینکه بعد از انجام کاشت نه میتوانید زور بزنید و نه میتوانید کارهای سنگین انجام دهید. به علاوه بسیاری از کلینیکهای معتبر کاشت مو به شما ضمانت نامه کاشت مو میدهند که در صورت عدم رضایت از نتیجه کاشت و تحت شرایط خاصی میتوانید هزینه صرف شده را پس بگیرید. به جای این کار نگین تزئینی به کمک چسب مخصوص روی پوست نصب میشود.

این روش امروزه در برخی کلینیک ها با تغییرات کوچکی همراه است که به سبب آن جای زخم یا اسکار در پشت سر باقی نخواهد ماند. حال امروزه پانچ مورد استفاده در کاشت مو به روش SUT پس از سال ها جای خود را به دستگاه مخصوص و فوق پیشرفته ای به نام قلم ایمپلنتر داده است که با استفاده از آن تقریبا کلیه مراحل کاشت مو به وسیله این دستگاه و بدون دخالت دست انجام می گیرد. این سوراخ به صورت افقی نیز ایجاد میشود که از یک طرف زبان تا طرف مقابل آن را در برمیگیرد و میتوان بعد از آن یک جواهر را در آن قرار داد.

امروزه کاشت ابرو نیز با استفاده از این روش انجام می گیرد. متخصصان معتقدند سوراخ کردن اعضای بدن میتواند روی توانایی آنها برای اهدای خون نیز تاثیر بگذارد. او میتواند پوست خود را از گردن خود با دست بکشد ، و تا زیر بینی خود بالا بیاورد! در این مطلب در جدول زیر لیستی از بهترین مراکز پیرسینگ در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد. برای پیدا کردن مراکز تخصصی پیرسینگ در شهر شیراز به جدول بالا مراجعه کنید.

طلاگذاری در این ناحیه در ابتدا بین اروپاییان و بعد از آن در بین کشورهای آسیایی و ایران رواج پیدا کرد. این روش امروزه در برخی از کلینیک های معتبر در ایران و توسط پزشکان متخصص انجام می گیرد. در هر کجای ایران که هستید طرح مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید. پیرسینگ به معنای سوراخ کردن نواحی مختلف بدن است که برای زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد. اول از همه باید مشخص کنید که بدن شما به فلزات و بدلیجات حساسیت دارد یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید