مزایا و معایب استفاده از ژل بهداشتی بانوان

ماده ژلاتین ترکیبی از پروتئین ها و پپتیدهای بدست آمده از تجزیه جزئی کلاژن است که سرشار از گلیسین ، پرولین و مقدار کمی ترئونین ، ایزولوسین و متیونین است. پرفکتا ترکیبی بسیار خالص دارد و با توجه به ترکیبی که از آن ساخته شده، شما را قبل از انجام تزریق از پشت سر گذاشتن آزمایش آلرژی بینیاز میکند. در هنگام انجام این عمل، شما هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد. پزشک دستگاه میکرونیدلینگ را به پوست شما می چسباند؛ در این حال سوزن های کوچک به لایه دوم پوست شما نفوذ کرده و سیستم ایمنی بدن را فعال می کنند. همانطور که بالا گفته شده کلاژن موجود در ژله باعث می شود تا چین و چروک پوست شما دفع شود. ترکیبات موجود در این گیاه از خواص بالای دارویی برخوردارند. ژلوفن در بالغین استفاده میشود و به صورت کپسول های 200 و 400 میلی گرمی در بازار موجود است؛ از این دارو در امراضی چون آرتریت، نقرس، دردهای شدید قاعدگی و درد دندان استفاده میشود.

برخی از این تکنیکها را در ادامه توضیح میدهیم. البته برخی برندهای ژل مانند Radiesse دارای بیحس کننده هستند و درد را به میزان قابل توجهی کاهش میدهند. همچنین قابل ذکر است که روش هیدرو درم ابریژن، یک روش کوتاه و ساده است که از آن به عنوان روشی بی درد هم یاد می شود. همانطور که گفته شد، میکرودرم ابریژن، عارضه و درد خاصی در حین انجام نخواهد داشت و به زمان ریکاوری هم نیازی ندارد و همچنین بهبودی به سرعت اتفاق خواهد افتاد اما شاید فکر کنید که چرا این روش زیاد معمول نیست و شما در نگاه اول آن را نشناختید و قبلا زیاد به آن بر نخورده بودید؟ فقط به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است محل مورد نظر، قرمز شود که این طبیعی است و حداکثر تا یک روز برطرف خواهد شد. که به دلیل این که قیمت آن کمی از روش های دیگر بیشتر است، زیاد مورد توجه و استقبال مردم نیست.

این ژل برای حالت دهی، پر پشت نشون دادن، باعث سلامت پوست و رطوبت و ایجاد کردن حالت کاملا طبیعی ابرو می باشد البته این هم لازم به گفتن است که محصولات آرایشی این شرکت بیشتر دارای محتویات: عصاره آلوئه ورا، روغن بادام شیرین و پانتنول سعی کرده کاملا به ابرو های شما جان ببخشد. در این روش شما نیازی به زمان ریکاوری نخواهید داشت. این نوع لایه برداری توسط دارو ها و یا کرم ها انجام می گیرد. هر دو نوع پلی ژل ممکن است چسبناک و ناخوشایند شوند، البته اگر زمان زیادی از قرار گرفتن آنها بر روی پوست بگذرد. نحوه کار این روش بدین گونه است: میکرونیدلینگ که یک نوع دستگاه جوانسازی است، شامل چندین سوزن ظریف و کوچک است که طول آنها را پزشک با توجه به نوع پوست شما تعیین می کند. این عمل بسیار آرام انجام خواهد شد به طوری که فرد بیمار در هنگام انجام عمل هیدرودرم ابریژن هیچگونه نا راحتی نخواهد داشت و آرام خواهد بود. این روش، یکی از روش های بسیار خوب و جالب در زمینه جوانسازی پوست است. در این روش که یک روش بدون درد و عارضه است؛ یک ماده معدنی به نام کریستال آلومینیوم روی پوست ریخته می شود تا پوست ساییده شود.

همان طور که ذکر شد، لایه برداری شیمیایی به وسیله داروها و یا کرم ها انجام می شود و به همین دلیل روشی آسان و بدون هیچ دردی به حساب می آید. این زنبورها غذای ویژه ملکه را نمیخورند و به همین دلیل تخمدان آنها در طول زمان جمع شده و هیچگاه به ملکه تبدیل نمیشوند. همچنین در این روش، هیچ گونه دردی نیز وجود نخواهد داشت. علائم بهبودی نیز بلافاصله پس از انجام مشاهده می شوند. میکروسکوپ الکترونی عبوری (TEM): در تصاویر بهدستآمده از هیدروژلهای رنگآمیزی شده با اورانیل استات ساختارهای نانوفیبری با ابعاد 8-10 نانومتر (شکل 7) مشاهده میشوند. پودر ژلاتین، ژلاتینی است که بعد از خشک شدن به شکل پودر و دانههای ریز درآمده. این روش، در صورت انجام شدن درست، هیچ گونه عارضه خاصی هم نخواهد داشت. روش میکرودرم ابریژن یک روش ایده آل برای جوانسازی پوست است و هیچگونه عارضه و دردی ندارد و این عاملی برای تبدیل شدن میکرودرم ابریژن به روشی ایده آل و عالی است اما دلیل این که مردم زیادی این روش را نمی شناسند و این روش بسیار معمول نیست، این است که قیمت این روش پایین نیست. وقتی که این عمل انجام شد، پوست پیر و قدیمی که چروک هم دارد و آلوده است که از زیبایی انسان می کاهد، از بین می رود و لایه زیرین که پوست تازه و شفاف و زیبا است با آن جایگزین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید