پیرسینگ اندام های جنسی زن

موهای مناطق مختلف بدن دارای تفاوت های ساختاری و اساسی با يکديگربوده و لذا نمی توان از موی هر ناحيه از بدن بجای موی سر استفاده کرد. با استفاده از این روش می توان حدود ۱۳۰۰۰ گرافت را از بانک مو برداشت کرد. به نظر میرسد که این روش همچنان در حال آزمایش است و نمیتوان درباره نتایج آن به صورت قطعی صحبت کرد. یکی از عوارض جراحی کاشت مو ورم کردن قسمت کاشت پس از جراحی است. خنده دار ترین نوع جراحی زیبایی. این نوع از پیرسینگ گوش نسبت به سایر روشهای سوراخ کردن گوش درد کمتری دارد و دوره درمان آن کوتاهتر است.

در طول تاریخ آنها چنان محبوب بوده اند که تعجب آور نیست که استفاده از آنها به روزهای ما رسیده است. جدیدترین روش برای کاشت مو در ایران و جهان روشهای SUT و DHI است که در این روشها برای کاشت و برداشت مو از دستگاههای اتوماتیک با دقت بالا استفاده میشود. روش DHI هم مثل SUT یک روش جدید است. این روش این است که امکان کاشت مو را برای افرادی که محدودیت های بانک موی پشت سر داشته ولی موهای بدن آن ویژگی های لازم برای کاشته شدن در سر را دارند، فراهم کرده است.

اما همانطور که بارها عنوان شد، استفاده از هر روشی برای کاشت مو محدودیتهای خاص خود را دارد و تنها با کمک یک پزشک متخصص است که میتوانید تصمیم درست و مطمئنی بگیرید. با این حال کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه به شما کمک میکند تا با کمی مشورت بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. در نتیجه خیلی وقتها انتخاب میان یکی از این دو روش نمیتواند با تصمیم مستقیم شما باشد و بسته به شرایطی که وجود دارد پزشک شما تشخیص میدهد که از کدام تکنیک برای کاشت مو استفاده کند. این کلینیک کاشت مو را با رعایت کامل اصول بهداشتی و استفاده از تجهیزات روز دنیا (دستگاهها و روش نوین آمریکایی) انجام میدهد.

سوپر کاشت یک تکنیک بسیار نوین و انحصاری کلینیک تخصصی رنسانس می باشد که نتایج فوق العاده ای در طی سالیان اخیر در پی داشته است.در این تکنیک، کاشت مو با نهایت تراکمِ ممکن انجام می شود و نکته مهم این است که در طی این فرایند آسیبی به بانک موی متقاضی وارد نمی گردد.در سایت ما اطلاعات بیشتری در مورد این تکنیک پیشرفته کاشت مو وجود دارد که پیشنهاد می کنیم حتما آنها را مطالعه نمایید. براساس گزارش سایت bernsteinmedical استفاده از روش FUE نسبت به گذشته ۵۱% رشد داشته است. فولیکولهای مو از نواحی روی پوست سر که زیاد به چشم نمیایند برداشته شده و به ناحیه دریافت کننده مو پیوند میشوند.

این باور شاید به این دلیل باشد که استفاده از گوشواره یا سایر انواع پیرسینگ بدن برای آقایان در جامعهی ما اصلا متدوال نیست. شما میتوانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه کاشت مو خود مطلع شود. کاشت مو به روش SUT با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین مجرب، برداشت و پیوند مو را تا ۱۴۰۰۰ هزار تار موی واقعی انجام میشود که این میزان ۳ برابر بیشتر از روشهای قدیمی است. در روش SUT از پانچ اتوماتیک برای برداشت گرافتها از پشت سر استفاده میشود، در نتیجه آسیب کمتری را به فولیکولهای مو، نسبت به دیگر روشها به وجود میآید.

همانطور که مشاهده میکنید، تنوع روشهای مختلف کاشت مو بسیار زیاد است و انتخاب یک روش مطمئن به شرایط شما و نظر پزشک متخصص بستگی دارد. هزینه کاشت مو چه قدر است؟ خیر هزینه کاشت مو برای آقایان و خانم ها تفاوتی ندارد و تنها به دو عامل گفته شده یعنی میزان طاسی و روش کاشت بستگی دارد. یعنی هم به صورت تک تک و هم به صورت نواری لایهای از پشت سر برداشته شده و پیوند میشود. یعنی عمل کاشت مو در یک اتاق منحصر به فرد برای هر مراجعه کننده انجام میشود و همزمان چند عمل در جریان نیست.

کاشت مو با روش SUT مثل سایر روشها به دست پزشک متخصص انجام میشود اما در روش DHI این مرحله هم توسط دستگاه به صورت اتوماتیک صورت میگیرد و پزشک متخصص روی فرآیند کاشت نظارت دارد. همانطور که اشاره شد، در روشهای SUT و DHI از دستگاههای ویژهای برای کاشت و برداشت مو استفاده میشود و دیگر نیازی به جراحی وجود ندارد. در این روش هم برای برداشت گرافت های مو از دستگاههای اتوماتیک استفاده میشود تا دیگر نیازی به بیهوشی یا ایجاد زخمهای متعدد نباشد. اما تفاوت این روش با روش SUT در این است که برای کاشت مو هم از دستگاههای اتوماتیک استفاده میشود و در واقع کل فرآیند توسط دستگاه انجام میشود.

تفاوت اصلی این دو روش در نحوه برداشت گرافتها (دسته موهای برداشت شده) است. تفاوت این دو در مرحله کاشت است. در صورت رعایت نکردن شرایط استریل، ابتلا به عفونت بسیار محتمل است. با توجه به هزینه کاشت مو، تکرار آن برای افراد بسیار سنگین و گاهی غیرممکن است. هزینهی کاشت مو درکلینیک صدف بسیار مقرون به صرفه و حتی در بسیاری موارد به صورت قسط بندی و شرایطی نیز امکان پذیر است. اگر بخواهیم به این سوال جواب درستی بدهیم، باید بگوییم که بهترین روش کاشت مو برای شما روشی است که با نیازها و شرایط بانک مویتان بیشترین میزان سازگاری را داشته باشد.

نکته قابل توجه دیگر این است که کلینیک صدف پاسخگویی ۲۴ ساعت و مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی (هم قبل از عمل و بعد از عمل) دارد و مراجعهکنندگان تا یک سال پس از انجام عمل پشتیبانی رایگان خواهند داشت. بهبود شرایط کاشت طبیعی مو از چند جهت قابل بررسی به نظر میرسد. ساختار ان از یک دایره که معمولا ضخامت خیلی کمی دارد و یک قفل جهت استفاده تشکیل شده است. در مرحله بعد حفرههای کوچکی در سر ایجاد میشود و ترکیبی از مواد مغذی که حاوی انواع مواد معدنی است به پوست سر تزریق میشود. به طور کلی در این روش ممکن است عوارض جانبی مانند خونریزی ناحیهای که از آن نوار برداشته شده ، خارش ، درد و ورم وجود داشته باشد.

بهترین روش کاشت مو برای شما کدام است؟ در واقع هردوی آنها از پانچ اتوماتیک برای برداشت استفاده میکنند. در روش پیوند مو SUT از پانچ اتوماتیک برای برداشت گرافتها از پشت سر استفاده میشود، در نتیجه آسیب کمتری را به فولیکولهای مو، نسبت به دیگر روشها به وجود میآید. کاشت مو سیفر با دستگاه اتوماتیک در واقع همان روش کاشت مو به روش Fut و fit است اما با این تفاوت که در این روش برداشت مو از پشت سر با دستگاه انجام می شود.

در واقع میتوان گفت که روش SUT کمی مدرنتر از روش FUE است. افرادی که از سندرمهایی مانند آلوپسی یونورسالیس رنج میبرند، به شکل کلی امکان ایمپلنت موی طبیعی را ندارند. در روش FIT، کاشت مو از نواحی اهداکنندهی متراکم سر انجام شده و توزیع مو به صورتی است که تاسی فرد مراجعه کننده به حداقل برسد. در مجموع بهتر است برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو خیلی به نرخ قیمتها توجه نکرده و سایر موارد نظیر تجربه و تبحر متخصص کاشت مو را مد نظر قرار دهید. اما به طور کلی، دلایل عفوت پس از پیرسینگهای بدن از جمله ناف را میتوان استفاده از سوزن آلوده و وسایل غیراستریل، تماس دست یا جسم آلوده با محل زخم پیرسینگ، شنا کردن در استخر یا دریا پیش از بهبودی کامل محل پیرسینگ، استفاده از حلقه یا جواهرات نامناسب و حساسیتزا و زخم شدن محل پیرسینگ در اثر کشیده شدن حلقه یا نگین دانست.

کاشت موی ترکیبی باید به دست پزشک متخصص انجام شود تا عوارض احتمالی پیش نیاید. بنابراین برای انتخاب روش مناسب باید حتما شرایط خود را در نظر بگیرید و با پزشک متخصص مشورت کنید تا در نهایت نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورید. افراد برای زینت دادن به اندام و قسمت های مختلف بدن به مراکز بهداشتی و مجاز مراجعه می کنند و قسمت های مختلف بدن خود را سوراخ می کنند توجه داشته باشید که برای جلوگیری از عفونت و عوارض دیگر باید به مراکزی که مخصوص این فعالیت هاست مراجعه کرد.

اما مراقبتهایی بعد از این کار است که از عفونت کردن ناحیه جلوگیری میکند. ممکن است در این حین، مقداری خونریزی مشاهده شود. به علاوه پرزهای آن می تواند به زیورآلات بینی گیر کند و باعث خونریزی و سوزش شود. همانطور که اشاره شد با توجه به اینکه در روش SUT از عمل جراحی استفاده نمیشود، خونریزی وجود ندارد و جای زخمی پس از عمل باقی نمیماند. با این حال باید توجه کنید که در این روش ممکن است ماندگاری در کاشت مو کم باشد و شاید تنها برای شرایط خاص استفاده از BHT مناسب باشد. این واکنش در ناحیه بافت گوش شایع است.

با توجه به اینکه در روش FIT فولیکول مو به صورت دانهای برداشت میشود، امکان استفاده از موهای ریش هم در کنار ناحیه دائمی که در قسمت پشت سر قرار دارد هم وجود دارد. سبک خیابانی و ژاپنی دیگری که در بین نوجوانان سراسر جهان رایج است و متشکل از لباس های زنانه مانند دامن های کوتاه و تیشرت های کارتونی زیباست و به همین دلیل بسیار جذاب است. از لباس های گشاد و حدالامکان کتانی یا نخی استفاده کنید پوشیدن لباس هایی از الیاف مصنوعی و پلاستیکی توصیه نمیشود. سپس فولیکول های آماده شده تک تک و خیلی منظم طبق طرح از قبل تعیین شده کم می شود.

کلینیک تخصصی پوست و مو صدف آماده ارائه خدمات با استفاده از بهترین روشهای کاشت مو در ایران است. همچنین در روش SUT کاشت سه برابر تار موی بیشتر نسبت به سایر روشها وجود دارد و خط رویش مو در این روش طبیعیتر است. طراحی اين خط يکسری محاسباتی داردکه رعايت آنها برای حصول نتيجه خوب و طبيعی بسيارمهم است. کاشت مو، تحولی عظیم در حوزه درمان کم پشتی مو است و با عملی شدن ایده کاشت مو در سال 1959 و ورود این تکنولوژی به جامعه پزشکی، بسیاری از مشکلات و دغدغههای مربوط به ریزش مو و کم پشت بودن آن برطرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید