پیرسینگ بینی نیز تاریخچه ای طولانی دارد

بنابراین در انتخاب بهترین مراکز کاشت مو در ایران، این نکته بسیار حائز اهمیت است که کلینیک مورد نظر بهترین و به روزترین تجهیزات را در اختیار داشته باشد. برای مثال، زمانی که گوشهای خود را سوراخ میکنیم و با گوشواره به استایل خود تنوع میدهیم از پیرسینگ استفاده کرده ایم. یک معضل جهانی که افراد به مرور موهای سر خود را از دست میدهند و متاسفانه بسیاری از راههای پیشگیری از این مشکل در اغلب موارد کمک چندانی نمیکنند و در نهایت فرد مجبور به استفاده از روشهای کاشت موی طبیعی، ترمیم مو یا روشهای کاشت موی مصنوعی میشود.

همانطور که گفته شد، روش کاشت موی مناسب برای شما روشی است که کمترین میزان استرس را ایجاد کند و بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. عوارض فراوانی متوجه سوراخ شدن اعضای بدن در شرایط غیر بهداشتی توسط افراد غیرپزشک است، از جمله: عفونت ها یا باکتریهایی که گاه می توانند منجر به درگیری وسیعی در اطراف محل سوراخ شدگی شوند و ممکن است فرد دچار تب و لرز شده و حتی الامکان تهدید حیات هم در شرایط عفونت های شدید و وسیع وجود دارد که از علایم آن عفونت موضعی، تورم، قرمزی، ترشحات چربی، درد زیاد و همان طور که گفته شد تب و لرزهای شدید است.

وقتی این علایم با تب همراه شدند و بعد از دو هفته از بین نرفتند، باید به عفونت شک کنید. برداشتن پوسیدگی : تراش برای آمالگام نوع خاصی هست و باید حفره رو به شکل . پیرسینگ با معانی بسیار مختلفی انجام می شود ، اعم از زیبایی ، درمانی ، مذهبی یا اجتماعی ، از جمله برای کاهش علائم خاصی از بیماری ها ، به منظور عبور از زندگی بزرگسالان یا به مناسبت ازدواج.

زیورآلات در نوک پستان امکان شیردهی مطلوب را کاهش می دهد. برخی آن را بر روی ناف و برخی بر روی زبان دارند. در کاشت مو به روش SHT از دستگاه های اتوماتیکی و فوق پیشرفته استفاده میشود که نتیجه مطلوبی دارند. در گذشته وقتی از کاشت مو حرف میزدیم، همه بلافاصله به یاد زخمهای نواری پشت سر میافتادند. اگر چه سوراخ کردن نرمه گوش بی خطرترین نوع پیرسینگ اعضای بدن است، اما باید به خاطر داشته باشیم که همه پیرسینگ ها ممکن است عوارضی در پی داشته باشند.

معمولاً، پیرسینگ ضخامت کوچکی است که اجازه میدهد تا یک سیم فلزی نازک از طریق لایه اپیدرمی عبور کند، اما برخی (و باید بگویم، که در واقع افراد شجاع)، اجازه میدهند تا این سوزنهای پوستی در جایی وارد شوند که اشیاء ضخیم از طریق پوست سوراخ میشوند. شما در این دورهها با متدهای خاص و متفاوت پیوند مو آشنا میشوید تا در آینده، به یک پزشک زبردست تبدیل شده و به تدریج، اعتبار زیادی برای خود به دست بیاروید. قیمت انجام این کار را پزشک متخصص با توجه به جنس پوست و محل انجام پیرسینگ اعلام میکند، قیمت خود پیرسینگ هم با توجه به فلز انتخابی شما متغیر است.

در این روش هیچ زخم واضحی در قسمت پشت سر شما ایجاد نمیشود و برای کسانی که میخواهند موهای خود را کوتاه کنند بسیار جلوه زیباتری دارد. پزشک مربوط آمورشهای مورد نیاز را به شما خواهد داد؛ ولی به خاطر داشته باشید قبل از دست زدن به محل پیرسینگ حتما دستهای خود را با آب و صابون شسته باشید. ۴ – در صورت بروز هر علامت غیر عادی به سرعت به پزشک مراجعه کنید. برای جلوگیری از این اتفاق در قدم اول حتما باید ابه افراد متخصص و مطمئن مراجعه کنید.

بهتر است برای سوراخ کردن گوش کودکان به مراکز درمانی مجاز که از استریل بودن وسایل و تجهیزات آن مطمئن هستیم، مراجعه کنیم زیرا احتمال انتقال عفونت هایی مثل هپاتیت و کزاز با وسایل آلوده وجود دارد. پیریسنگ گوش به چه معنا است؟ پیریسنگ گوش چگونه است؟ اولین شواهد مربوط به سوراخ کردن گوش به بیش از ۵۰۰۰ سال قبل مربوط به مومیایی هایی است که در رشته کوههای آلپ یافت شده است. قبل از سن 30 سالگی، هنوز الگوی ریزش موی فرد به طور کامل ثابت نشده است. چراکه حالت موهای بدن نسبت به موی سر متفاوت است. پیرسینگ که این روزهای در بین طرفداران زیبایی و مد رواج زیادی پیدا کرده، در واقع سوراخ کردن قسمت کوچکی از بدن برای آویختن زیورآلات است.

پیرسینگ لب مغناطیسی مختص کسانی است که تحمل سوراخ کردن ناحیه لب را ندارند. البته در صورت استفاده از پیرسینگ های فیک و افراد غیر متخصص در هر ناحیه ای از بدن انتظار عفونت را داشته باشید. پیرسـینگ (Piercing) یـک واژه انگلیسی است به معنای سوراخ کردن بدن و نصب اشیای تزئینی در آن است.شایعترین و قدیمیترین نوع آن سوراخ کردن نرمه و غضروف گوش است اما امروزه برای قسمتهای دیگر بدن ازجمله بینی، زبان، لب، ابرو، ناف، دندان و حتی چشم هم انجام میشود. باید بدانید که اعضای کادر تخصصی کاشت مو، تاثیر ویژهای در انجام این فرآیند دارند و اگر آنها نباشند، این فعالیت هرگز به ایدهآلترین شکل ممکن به سرانجام نمیرسد.

ولی ۴ تا 8 هفته، مدت زمانی است که کارشناسان بر روی آن اتفاق نظر دارند. به افراد توصیه می شود پس از پیرسینگ تا مدتی همواره ناحیه مورد نظر را با آب و صابون های آنتی باکتریال شستشو دهند. در مورد سوراخ کردن ناحیه ناف و اتصال آویزهایی به این منطقه، احتمال باقی ماندن جای زخم ها وجود دارد. آنچه واقعا تعجب آور است این است که بدانید سوراخ کردن بدن مد جدیدی نیست.پیرسینگ از زمانهای بسیار قدیم وجود داشته است.

پیرسـینگ (Piercing) یک واژه انگلیسی به معنای سوراخ کردن بدن و نصب اشیای تزئینی در آن است. سوراخ کردن این قسمت ممکن با عفونت و یا خونریزی همراه باشد. توجه داشته باشید که پیوند واحد فولیکولی با کمی درد، خونریزی و دوران نقاهت همراه است. در دهه اخیر گوشوارهای پیرسینگ مورد توجه خان های جوان قرار گرفته است .به همین سبب انواع مدل های آن در بازار عرضه می گردد .ما در بخش مد و زیبایی نماگرد انواع مدل های گوشوارهای پیرسینگ را جمع آوری کرده ایم .تا شاید بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید. اما ممکن است جراح زیبایی تغییراتی را در محل سوراخ پیرسینگ ایجاد کند.

با این حال، تاریخچه سوراخ کردن گوش به زمانهای دور باز میگردد. ۲- قیمت پیرسینگ گوش چقدر است؟ قدیمیترین پیرسینگهای بکار رفته، در لاله گوش بوده است. نرمه گوش (قسمت گوشتی پایین گوش) از جمله امن ترین نواحی بدن برای اتصال آویز و گوشواره هاست. سوال بسیاری از خانم ها که به دنبال ظاهری زیبا هستند این است که این سوراخ ها را می توان بر روی کدام قسمت بدن زد.

خطرناکتـــرین پیرسینگها کدام موارد هستند؟ بهترین روش کاشت مو کدام است؟ هر واحد فولیکولی شامل یک فولیکول و ۱ تا ۳ تار مو است. قیمت خود پیرسینگ از 10000 تومان تا چند میلیون متغیر است. دیده شده که بسیاری از ستارههای هالیوود و بالیوود، بدنهای خود را با سوراخ کردن آرایش میدهند. • اگر اطراف سوراخ بینی تان را پیرسینگ می کنید، سوزن را خیلی عمیق فرو نکنید، زیرا دردناک تر خواهد بود. مانیر چندین مدل از گوشوارهای پیرسینگ را برای شما جمع آوری کرده ایم .تا شاید ایده ای مناسب برای خرید شما باشد .

در واقع روشی برای شما مناسب است که با شرایط حال حاضرتان سازگاری بیشتری داشته باشد. هنگا میکه پیرسینگ یا همان سوراخ کردن در دنیا رونق بیشتری گرفت. ممکن است در محل سوراخ کردن جوشگاه (جای زخم) ایجاد شود. پیرسینگ بینی هنوز هم در پاکستان و بنگلادش محبوب است و در تعدادی از کشور های خاور میانه و عرب زبان انجام می شود. ییرسینگ گوش یکی از رایج ترین پیرسینگ های انجام شده تا به امروز است. پاسخ این سوال تا حد زیادی بستگی به نحوه نگهداری و جنس فلز مورد استفاده شما دارد.

وی همواره درباره اثربخشی این عمل سوال می کند. پشیمانی از پیرسینگ بینی یکی از موارد رایج پس از این عمل زیبایی است. کاشت مو یکی از کمخطر ترین عمل های موجود است و در عین حال کارایی و نتیجه بسیار ثمربخشی را به همراه دارد و میتواند تاثیر به سزایی در افزایش اعتماد به نفس افراد بگذارد. مردان جوان، خالکوبی میکردند و این کار توسط آنها به میزان کمی انجام میشد؛ کمتر از زنان؛ چراکه این کار درد داشت و مردان برای رسیدن به مردانگی کامل میبایست این کار را میکردند و این موضوع دیگری است.

اگرتا کنون فیلم پیرسینگ ناف را دیده باشید متوجه خواهید شد کار حساسی است و حتما باید توسط اشخاص متبحر و باتجربه انجام شود. در طول این مدت باید مطابق دستور متخصص از پیرسینگ بینی مراقبت کرده و آن را نظافت کنید. برای بدست آوردن زیبایی، سلامتی خود و طول عمر خود را به خطر نیندازید. این نوع پیرسینگ برای عدهای سبک خاصی محسوب میشود و خیلی از ما مایل به داشتن یکی از آنها برای خود هستیم. مثلا پیرسینگ گوش طلا یا همان گوشواره گوش، در بین سرخ پوستان شمال غربی آمریکا نماد اصالت و ثروت محسوب میشد.

دیدگاهتان را بنویسید