ژلاتین برای پوست بسیار مفید است

اولین دلیل فروش پودر ژلاتین خوراکی، در مواد غذایی است. البته اگر میخواهید از ژلاتینی استفاده کنید که بافت ژلهای نداشته باشد، کلاژن هیدرولیزشده که همان فواید ژلاتین را دارد پیشنهاد میشود. چرا که در خصوص اختلالات جنسی که میان زن و مرد ها به وجود می آید، راهکارهای دیگری هم وجود دارد که برخی از آن ها می تواند برای آن ها خطرساز باشد. اگر لب هایی بسیار نازک و بی حالت دارید، فیلر لب استایلج حجم و کانتوری طبیعی را برای لب هایتان رقم خواهد زد. ساختار مونوفازیک ژل درمالکس دیپ برای تزریق در ناحیه لب که عضلات آن مکرراً منقبض می گردند بسیار مناسب خواهد بود. با توجه به قابل فروش بودن این دسته از داروها بدون نسخه، شاید در ظاهر داروهای بی خطری به نظر برسند اما عوارض مختلفی برای مسکن ژلوفن و سایر داروهای مشابه مطرح است ،به همین دلیل در بعضی گروه های جمعیتی خاص این داروها باید با احتیاط مصرف شود و یا تا حد امکان مصرف نشود. مطالعات مشابه دیگر نیز نتایجی مشابه به دنبال داشت.(25- 23)قشلاقی آذر و همکارش(26) با هدف مقایسه اثر تسکینی ایبوپروفن و سلکوکسیب بر درد ناشی از پریودونتیت حاد آپیکال، مطالعه ای را انجام دادند و نتایج به دست آمده، نشاندهنده عدم وجود تفاوت معنادار بین این دو گروه تا مقطع زمانی 75 دقیقه بود.

کلاژن نوعی پروتیین فیبری است که ماهیچه ها، استخوان ها و پوست حیوانات را به هم متصل می کند. این ژل ها فاقد هیالورونیک اسید بوده و در لایه های عمقی پوست تزریق می گردند. به ویژه افرادی که دارای بیماری های خاصی هستند، باید محتوای چربی و قند روی بسته بندی را بررسی کنند. ممکن است از ترمیم زخم و سایر بیماری های التهابی پوستی پشتیبانی کند. ماندگاری این ژل در مقایسه با بسیاری از فیلرهای دیگر بیشتر بوده و به گفته متخصصان تزریق این ژل درد و ناراحتی کمتری را در مقایسه با سایر رقبا به همراه خواهد داشت. فیلرهای لب حاوی کلاژن از طریق بالا بردن سطح کلاژن پوست عمل می کنند و بنابراین اثرات حجم دهندگی آن ها بلافاصله قابل رؤیت نخواهد بود. مانند بسیاری از ژل های هیالورونیک اسید دیگر، بلافاصله بعد از تزریق ژل زیشل شاهد تغییرات حاصل از آن خواهید بود. به علاوه ژل رووفیل با خاصیت ضدالتهابی خود و برخورداری از فناوری لیفت صورت بدون نیاز به جراحی، اثرات خارق العاده ای را بر روی پوست صورت و لب های شما خواهد گذاشت. ژل تئوسیال ساخت کشور سوئیس بوده و علاوه بر کاربرد گسترده ای که در صنعت زیبایی دارد، دارای خواص درمانی نیز بوده و بدون هیچ گونه عارضه ای موجب رفع نقایص صورت و چین و چروک های اضافی پوست می گردد.

از این ژل همچنین می توان برای فرم دادن به صورت و پر کردن جای فرورفتگی ها و نقایص گونه، لب ها، خطوط اطراف دهان و افزایش حجم لب ها استفاده نمود. همچنین این ژل ها برای افرادی که دچار عدم تناسب در لب بالایی و پایینی خود هستند و یا کسانی که به دلیل سیگار کشیدن خطوط چروک متعددی اطراف دهانشان ایجاد شده، انتخاب مناسبی به شمار می آیند. این ژل ها حاوی اندوتوکسین باکتریایی و پروتئین اندک بوده و به همین جهت برای افراد با پوست های حساس انتخابی ایده آل به شمار می آیند. برای مثال ژل های Belotero Balance یا Belotero Basic در حجم دهی به لب ها و کاستن از خطوط کم عمق آن نقش دارند. ژل استایلج در دو نوع همراه با لیدوکائین و بدون آن به فروش می رسد. تزریق ژل به صورت و لبها، یک نوع عمل زیبایی غیرتهاجمی به شمار میرود. نکته مهمی که در خصوص این ژل ایتالیایی وجود دارد این است که آلیاکسین با کمترین عوارض جانبی حین تزریق و بیشترین میزان سازگاری بافتی، ظاهری بسیار طبیعی را به لبان شما بخشیده و در جوان سازی چهره و از بین بردن خطوط عمیق صورت نقشی کلیدی را ایفا می کند.

هیالورونیک اسید به کار رفته در این محصول موجب می شود که رطوبت در داخل بافت لب ها به دام افتاده و ظاهری شاداب و پرطراوت را برای چهره و لب هایتان به ارمغان بیاورد. گاهی اوقات لب ها به دلیل خشکی بیش از حد ظاهری قرمز و ملتهب پیدا می کنند که در این موارد نیز ژل لب استایلج به کمک شما می آید. ژل آمیزشی قرمز تنگ کننده ایموشن حاوی عصاره انار است که علاوه بر اینکه ایجاد خاصیت چسبندگی میکند به بازگرداندن لذت ج ن س ی به خانم ها و شریک ج ن س ی شان نیز کمک مینماید. از علائم ضد التهاب شگفت انگیز آلوئه ورا این است که خیلی فوری روی درد و تورم ناشی از آرتریت کار می کند ؛ عصاره آب آن نیز در آرام سازی تورم و التهاب بسیار مؤثر است که این علائم با آرتریت مرتبط هستند. یک پزشک متخصص پوست و زیبایی معمولا درک بسیار خوبی از آناتومی صورت شما خواهد داشت و می داند که تزریق در کجا بی خطر است. به صورت کلی می توان گفت که عوارض ژل ایموشن مشکی نزدیک به صفر است ، اما در خصوص مصرف آن می بایست حتما احتیاط های لازم را مبذول داشت.

دیدگاهتان را بنویسید