ژلاتین برای پوست بسیار مفید است

نکته: در یک کاسهٔ مناسب و خشک باید مقداری پودر ژلاتین بپاشید و بعد کمی آب روی آن بریزید مجدداً کمی پودر ژلاتین بپاشید. گلیسیرین در ملینها وجود دارد که به این معنا میباشد که روان کننده هایی که حاوی این ماده هستند خیلی برای رابطه جنسی مناسب نیستند. اگرچه واژن به طور طبیعی از ویژگی خود دفاعی برخوردار است، اما ولووا یکی از مواردی است که به شست و شو نیاز دارد. اگر ترشحات غیر طبیعی دارید و با استفاده از ژل بهداشتی بانوان، مشکل شما رفع نشده است، لازم است به پزشک مراجعه کنید و زیر نظر ایشان درمان دارویی را شروع کنید. سطح pH واژن اغلب توسط صابون ها و مواد شوینده ای که برای شستشوی لباس های زیر مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین عادات بد غذایی، از حالت طبیعی خارج می شود. نوع پروتئینی که در ژلاتین وجود دارد بسیار کمتر از پروتئین گوشت، شیر و تخم مرغ است و بسیاری از اسیدهای آمینه ضروری را ندارد، بنابراین پروتئینی است که نسبت به سایر پروتئین ها ارزش غذایی پایینی دارد و منبع کافی و کاملی برای تامین کلسیم و سایر ریز مغذی های مورد نیاز بدن نیست. در واقع استفاده از ژل بهداشتی بانوان نه تنها برای تمیز ماندن و احساس شادابی مفید است، بلکه برای جلوگیری از عفونت، بوی بد، تحریک، خارش و سایر خطرات بهداشتی نیز ضروری است.

همچنین فرمولاسیون ملایم این ژل که حاوی ترکیبات نرم کننده و مرطوب کننده ای مانند پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت و دکسپنتانول می باشد، موجب حفظ رطوبت و نیز التیام پوست نواحی مذکور گردیده و از بروز التهاب و حساسیت پوستی پیشگیری می کند.ترکیبات: آب دیونیزه ، لوریل گلوکوزید ، کوکو آمیدوپروپیل بتائین ، سدیم کوکوآمفواستات ، سدیم لوریل گلوتامات ، سدیم کوکوئیل سارکوزینات ، پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت ، سدیم کاپوییل لوریل لاکتیلات ، تری اتیل سیترات ، پلی سوربات 20، پروپیلن گلیکول ، نیاسینامید ، عصاره برگ شیرین بیان ، سدیم پی سی ای ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، زینک پی سی ای ، منتول ، پی ای جی-120 متیل گلوکز دی اولئات، دکسپانتنول ، آلانتویین ، سیتریک اسید ، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتیفواید:حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده گیاهی / برطرف کننده التهاب پوست / حاوی ترکیبات روشن کننده پوست / مرطوب کننده و نرم کننده پوست / بر طرف کننده بوی نامطبوع / pH متعادل شده / فاقد پارابنروش مصرف: ناحیه خارجی دستگاه تناسلی را با آب مرطوب کرده و مقداری از ژل را با دست کاملا تمیز یا ترجیحاً دستمال تمیز بر روی آن بمالید .

در این شرایط یک ماده آبکی خاکستری با بوی ماهی از واژن خارج می شود. شست و شوی صحیح واژن به تعادل pH آن و در نتیجه جلوگیری از خارش و عفونت باکتریایی کمک می کند. ژل بهداشتی بانوان به حفظ pH تعادلی واژن که از خارش و عفونتهای باکتریایی نواحی ژنیتال جلوگیری میکند، کمک میکند. تریکوموناس در زنان ممکن است باعث خارش دستگاه تناسلی، سوزش و ادرار دردناک شود. این موارد ممکن است از طریق رابطه جنسی منتقل شود. چطور از ژل بهداشتی بانوان استفاده کنیم؟ همچنین می توان از این محصولات در دوران بارداری و دوران پریودی نیز استفاده کرد. ژلاتین میتواند با موادی که برای سلامت و زیبایی پوست موثر هستند مخلوط شده و هرشخصی طبق نیاز های خود از آن استفاده کند. هنگامی که ژلاتین خشک با آب و سایر ترکیبات مخلوط شود، می تواند غذاهایی بسیار جذاب ، با طعم دلپذیر تولید کند. ژلاتین در صنایع تولید و فرآوری گوشت کاربردهای زیادی دارد و برای تهیه گوشت های کنسرو شده و سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می گیرد.

بستنی مورد استفاده در ژله بستنی باید به حالت روان (شل) باشد. بنابراین به مراتب باید مراقبت و نگهداری شما از این قسمت بدن افزایش یابد. کسی که عفونت باکتریایی دارد با استفاده از ژل بهداشتی بانوان بطور کامل درمان نمیشود. آیا ژلاتین موجود در رژیم غذایی واقعاً فواید کافی برای ایجاد تفاوت دارد؟ استفاده از این محصولات pH واژن را در ناحیه نرمال خود نگه داشته و مانع از ایجاد مشکلات مختلف واژن به دلیل بهداشت نامناسب می شود. رعایت بهداشت واژن با استفاده از ژل بهداشتی بانوان یکی از بخش های مهم سبک زندگی زنان است. همچنین از رشد باکتریهای خوب (لاکتوباسیلوس) حمایت میکند که برای سلامت واژن بسیار مهم است. همه این ها یعنی ما با یک ماده خاص و پرخاصیت مواجه هستیم که هنوز بسیاری از خواص آن شناخته نشده است. ژلاتین ، شکل پخته شده کلاژن ، مملو از اسیدهای آمینه است که می تواند به تقویت دندان ها،موها و از بین بردن چین و چروک ها کمک کند ، و به پوست شما زیبایی خاصی ببخشد. با وجود تلاش های به عمل آمده، هنوز نتوانسته اند ماده ای مقاوم تر و ارزان تر از ژلاتین، جایگزین آن نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید