ژل بازی اسلایم ؛ فواید، عوارض و روش ساخت اسلایم در خانه – انگیزه

ژلاتین حاوی نوعی ماده مغذی موسوم به کراتین است که عامل اصلی تشکیل دهنده ناخن و مو محسوب می شود. ژل رویال دارای اسید چرب غیر اشباع (HAD10) است که به ضد باکتری های استافیلوکوکوس اورئوس، اشرشیاکلی، سالمونلا تیفی (عامل حصبه) عمل میکند و برای درمان عفونت های ویروسی موثر است. امروزه اسلایم یک فعالیت محبوب و جدید برای کودکان است که تنها در 5 مرحله خیلی آسان و راحت با رنگهای متنوع و زیبا میتوانید اقدام به ساخت آن کنید و سرگرم شوید. با وجود تبلیغات جذابی که برای خرید ژل بازی اسلایم شده است، ا ین خمیر ضررها و خطراتی برای کودکان دارد و مواردی از این ضررها ثبت شده است. با وجود محبوبیت فراوان اسلایم در میان کودکان و بزرگسالان، نگرانیهای بسیاری در مورد استفاده از بوراکس (Borax) بهعنوان ماده اصلی و سازنده این خمیر بازی سرگرمکننده وجود دارد. فروشگاههای بزرگ که وسایل هنرهای دستی هم دارند مکانی عالی برای خرید چسب، اکلیلهای پر زرقوبرق، مهرهها و سنگهای کوچک و سفره بهعنوان زیرانداز و جوششیرین هستند. ازآنجاییکه تهیه بوراکس برای بسیاری از افراد سخت و حتی ممکن است در شهر یا محل زندگیشان نباشد ما طرز تهیه این نوع اسلایم را پیشنهاد میدهیم.

تهیه نانوالیاف کیتوسان/ژلاتین حاوی داروی تریامسینولون به روش الکتروریسندگی و بررسی آزادسازی دارو. اگر با این کار بهتر نشدید میزان شیره چغندر قند را به ۱-۲ قاشق غذاخوری افزایش دهید. اگر اسلایم ها را در کیسه پلاستیکی و داخل یک ظرف درب دار قرار دهید امکان دارد به مدت یک هفته نرم باقی بمانند. حال مواد داخل ظرف را زیاد و بهخوبی هم میزنیم تا کاملاً با چسب مخلوط شوند و رنگ یکنواخت، ملایم و روشنی به دست آید. مواد لازم برای درست کردن اسلایم بدون بوراکس عبارتاند از محلول مایع لنز، رنگ خوراکی، جوششیرین، چسب چوب، مایع تمیزکننده دست فومی، وازلین، فوم اصلاح مردانه یا بهاصطلاح خمیرریش و قاشق است. برای ساخت اسلایم سوپر به موادی همچون پلی وینیل الکل، بوراکس، تُنگ یا شیشه مربا و رنگ خوراکی بهصورت اختیاری نیاز دارید. برای تهیه این نوع اسلایم شما نیاز به شیر کمچرب، سرکه، جوششیرین و صافی دارید. هشدار: ژل ایزوترتینوئین می تواند به جنین آسیب برساند، بنابراین اگر باردار هستید و یا قصد بارداری دارید به هیچ عنوان از این دارو استفاده نکنید. خواص آلوورا برای مو به گونه ای است که برندهای مختلف از این گیاه در محصولات مختلف مراقبت از مو همچون ماسک ها و اسپری ها استفاده می کنند.

برای این منظور در تزریق ژل لب روسی، تمرکز بر فرمدهی و ارتفاع دادن به ناحیه V شکل دهان (Cupid bow) است. زیرا از درخواست خرید این نوع محصولات شرم داشته و خجالت می کشند خرید حضوری داشته باشند. بنابراین اگر می خواهید ظاهری ساده و لب هایی طبیعی داشته باشید و در عین حال بر زیبایی و جذابیت خود بیافزایید، بهتر است نگاهی به محصولات برند درمالکس ساخت کشور کره جنوبی بیاندازید. باید ببینید که در صورت نیاز به استفاده از ژل ها با کدام یک از این محفظه ها راحت تر خواهید بود! هنگامیکه تکنیکهای اصلی و ابتدایی این محصول را فرا گرفتید، هیچ محدودیتی در ایدههایی که میخواهید در ترکیب رنگ و ساخت این محصول استفاده کنید وجود ندارد. این دارو همچنین ممکن است اثرات جدی بر معده و روده ها بگذارد، از جمله خونریزی یا سوراخ شدن آن. قبل از شروع به درست کردن اسلایم، در فضایی باز بر روی میز خود پلاستیک ضخیمی را بیندازید که این کار باعث آسانتر پاک شدن سطح بعد از اتمام کار میشود. در دو سطح 6.5 و (6 بر روي ميزان راندمان ژلاتين ارزيابي گرديد. ما پیشنهاد میکنیم از تختههای پلاستیکی یا چوبی که مخصوص خرد کردن سبزیها یا گوشت هستند استفاده کنید تا از زخم شدن سطح میزتان جلوگیری شود.

به جای آن میتوانید از لوبریکانت بر پایهی آب استفاده کنید که انتخاب بهتر و بیضررتری است. 2. نصف پیمانه آب را در داخل کاسه چسب ریخته و آنها را کاملا با هم ترکیب کنید. در وهله اول مقداری چسب چوب که همه با آن آشنایی داریم را داخل ظرف میریزیم سپس چند قطره رنگ خوراکی به سلیقهی خودتان، یکسوم قاشق چایخوری سرخالی جوششیرین و همچنین مقداری مایع تمیزکننده دست فومی جهت خوشبو شدن را به آن اضافه میکنیم. سپس دو قاشق چایخوری پودر بوراکس را به مواد اضافه کنید. در مرحله بعد تأملکنید تا بخشی از مواد که سفت شدند، تهنشین شوند سپس آنها را از صافی بگذرانید و صبر کنید تا آب مواد بهخوبی خارج شود. 3. مواد را انقدر مخلوط کنید تا به خوبی در هم حل شوند. اگر اسلایم را در کیسه فریزر و ظرف درب بسته داخل یخچال نگهداری کنید به مدت دو هفته کاملاً سالم و خوب میتوانید با آن بازی کنید. در مرحله اول نصف پیمانه محلول پلی وینیل الکل را داخل تُنگ یا شیشه مربا یا کاسه بریزید و بهدلخواه میتوانید رنگ خوراکی را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. لطفاً اسلایم خود را داخل یخچال نگهداری کنید تا از کپک زدن آن جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید