کاشت موی طبیعی سر برای رفع کم پشتی جلوی سر مردان و زنان

این کار را باید بیش از هر چیز دیگری جدی بگیرید و به اندازه کافی برای آن وقت بگذارید. پزشکان با تجربه، به اندازه ای برداشت موها را انجام می دهند که تنها یک خط بسیار باریک به جای می ماند. کاشت مو به روش fut به محدود شدن ایجاد جای زخم در ناحیه اهدا کننده کمک می کند، زیرا به مو این امکان را می دهد تا از جای زخم رشد کند و نمایان بودن را به حداقل برساند. بطور تقریبی بسته به نیاز شخص از هر 3 الی 5 واحد فولیکولی موجود در بانک مو یکی خارج می شود، از برخی جهات روش کاشت موی FTT مانند روش FUT است، یعنی با بوجود آوردن شکاف های ریز این گرافت ها کاشته می شوند، لازم بذکر است این تکنیک به تنهائی (در روش غیر ترکیبی) معمولاًدر افرادی توصیه می شود که ناحیه کاشت موی محدود و کوچکی دارند و یا کاشت مو در قسمتهای محدودی مثل ابرو ، صورت و محل زخمهای قدیمی باشد.

که ۹۸% گرافت های کاشته شده مانند موهای طبیعی رشد می کنند. بنابراین اگر متوجه شدید که موهای کاشته شده از ریشه خارج شده اند حتما این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارید. از عمل را با انتظارات خود مطابقت دهد. در این گزارش با برخی از روشهای کاشت مو و موارد دیگر راجع به این عمل زیبایی آشنا خواهیم شد. را بررسی می کنیم و در نهایت در مورد هزینه کاشت مو صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی که شما باید قبل و بعد از کاشت موی سر بدانید، نکاتی را ارایه می دهیم. با یک تعریف کلی درباره کاشت باید گفت که ، به برداشت مو از ناحیه های پرپشت بدن که معمولا از ناحیه پشت گوش و پشت سر با روش های FIT ، FUT ، FUG …

هر چند FUE جای زخم کمتری به نسبت FUT به جای میگذارد. عمل کاشت مو در کلینیک ایران نوین زیر نظر بهترین و مجرب ترین پزشکان کاشت مو و کاشت ابرو با استفاده از روش های FUE و FUT و … سوپر کاشت یک تکنیک بسیار نوین و انحصاری کلینیک تخصصی رنسانس می باشد که نتایج فوق العاده ای در طی سالیان اخیر در پی داشته است.در این تکنیک، کاشت مو با نهایت تراکمِ ممکن انجام می شود و نکته مهم این است که در طی این فرایند آسیبی به بانک موی متقاضی وارد نمی گردد.در سایت ما اطلاعات بیشتری در مورد این تکنیک پیشرفته کاشت مو وجود دارد که پیشنهاد می کنیم حتما آنها را مطالعه نمایید.

آیا احتمال بروز عوارض بعد از جراحی وجود دارد؟ چرا که بسته به نوع جراحی کاشت مو با تشخیص پزشک کاشت مو ، از این موها برای انتقال استفاده میشود. انتخاب روش کاشت ابرو بسته به هدف فرد و نوع ابرویی که می خواهد و نیز نوع ترمیم متفاوت خواهد بود. بسته به تعداد گرافتهای مورد نیاز ممکن است کاشت موی شما در یک یا چند جلسهی چند ساعته انجام گیرد. تصور کنيد که برای فرد3 – 2 بار کاشت مو در جلوی سرانجام دهيم تا تراکم بسيار خوب بوجود آيد و طبيعی است که تعداد موهای قابل برداشت از بانک موی پشت سر هم به شدت کاهش پيدا می کند.

که این ریزش مو برای افراد مشکلات زیادی به بار خواهد آورد. چه افرادی کاندیدای مناسب این جراحی هستند؟ البته تشخیص این که تصاویر منتشر شده در فضای مجازی تا چه میزان قابل اطمینان است، کاملا بر عهده خود شماست! عکس های قبل و بعد از کاشت خود دلیلی بر این ادعا می باشد. که این خود یکی از دلایل کاشت برای افراد میباشد. مردان با کاهش حجم موها و تغییراتی که در چهره شان ظاهر می شود مخالفند و درصدد افزایش میزان زیبایی خود هستند.این باعث افزایش اعتمادبنفس آنها شده و آنها در اجتماع حضور موفق تری دارند. در فاصله بین جلسه مشاوره کاشت مو تا روز عمل، توصیههایی توسط پزشک بیان میشود که باید کاملا به آنها توجه کنید.

نداشتن مو و یا کم تراکم بودن آنها تاثیر زیادی بخصوص در چهره آقایان می گذارد. زیبایی و پر پشتی ابرو تأثیر زیادی بر زیبایی ظاهری شما دارد و تأثیر آن حتی از موهای سر نیز مهمتر است، زیرا ریزش موهای سر طبیعی است اما ریزش و خالی بودن موهای ابرو طبیعی نبوده و تأثیر منفی بسیار زیادی بر زیبایی فرد میگذارد. دو نکته کلیدی در موفقیت یک عمل کاشت وجود دارد. موهای کاشت شده چند سال دوام دارد؟ ۲- استراحت کردن چند روز بعد از انجام کاشت ، بدلیل اینکه بعد از انجام کاشت نه میتوانید زور بزنید و نه میتوانید کارهای سنگین انجام دهید.

در روز انجام عمل، به هیچ وجه قهوه نخورید و از دمنوشهای گیاهی نیز استفاده نکنید. ۶- در صورت استفاده از داروهای خاص حتما به پزشک معالج خود اطلاع دهید. را به پزشک معالج خود اطلاع دهید. ۷- در صورت استفاده از روش FIT در کاشت طبق مشاوره و دستور پزشک معالج اصلاح سر را انجام دهید. پزشک وضعیت شما را با جزئیات کامل بررسی کرده و برایتان توضیحات لازم را ارائه خواهد داد تا بتوانید بهترین تصمیمگیری را انجام دهید. لازم به ذکر است که این روش تنها در برخی کلینیکهای تخصصی کاشت مو انجام میپذیرد. برای اینکه نمای جلوی سر بعد از کاشت مو غیرطبیعی نشود وچهره فرد اخم آلود به نظر نرسد لازم است خط موی جلوی سر از میزان مشخصی پایین تر آورده نشود.لازم است بیماران در این مورد از تجربه پزشک استفاده کنند وهمفکری کنند و بی دلیل اصرار به پایین آوردن زیاده از حد خط رویش مو نداشته باشند البته در اخر نظر شخص کاندید اعمال خواهد شد با صلاح دید پزشک.

در برخی از کلینیکهای نامعتبر، یک فروشنده یا مشاور غیر پزشک بیماران را ملاقات میکند و به این ترتیب احتمال بروز خطا در انتخاب روش مناسب درمان افزایش مییابد. همچنین برای طول درمان و یا هر گونه مورد دیگر میتوانید بعد از یکفته به پزشک خود مراجعه کنید. پس از اتمام یک جلسه کاشت مو ( که حدود 3-8 ساعت طول می کشد) به مدت یک روز پانسمان مناسبی روی سر گذاشته میشود و بیمار فردای آن روز جهت تعویض پانسمان و ویزیت جراح و شستشوی سر مراجعه می کند.

مانند سایر جراحی های انتخابی دیگر ، مهمترین معیار انتخاب بیمار در کاشت انگیزه فرد است. برداشت موهای سر فرد دیگر و اتصال آن به پوست سر بیمار نیست! اما گاهی اوقات کار از کار گذشته است و دیگر باید به فکر راه چارهای دیگر بود. دو هفته پس از پایان عمل کاشت طبیعی موی سر با این متد، بخیهها باز میشوند اما زمان بیشتری طول میکشد تا آثار و نشانههای زخم از روی سر محو شوند. این داروها ممکن است به صورت موقتی مشکل تاثیر موها را حل کنند؛ اما تنها راه درمان دائمی طاسی و کم مویی کاشت مو است.

عمل کاشت یک روش درمان برای ریزش مو ،بدون نیاز به استفاده دارو و حتی استفاده از داروهای دوره ای برای رویش مجدد مو میباشد و عملا یک روش پزشکی و کاملا اثبات شده می باشد. مهمترین ایراد این روش نیز طولانی شدن عمل نسبت به روش های قدیمی میباشد. بههرحال اگر مشکلات هورمونی، دلیل اصلی ریزش مو در فرد بیمار نباشد، میتوان از انواع روشهای قدیمی و نوین کاشت مو در زنان نیز استفاده کرد.

پیش از تصمیمگیری برای اتخاذ بهترین شیوه درمان پزشکان تراکم موهای سر بیمار را بررسی خواهند کرد. تقریباً تمام آقایان و بیشتر زنانی که طاسی آندروژنی یا ارثی دارند می توانند با کاشت درمان شوند. کاشت مو روشی مناسب برای درمان طاسی سر در همه بیماران نیست. اغلب بیماران درباره درصد موفقیت عمل جراحی کاشت می پرسند. تصمیم به انجام عمل کاشت ، تصمیمی بسیار مهم است که نباید به راحتی از آن گذشت. این موها دائمی هستند و ریزش ندارند بعلاوه به راحتی می توان موهایی پرپشت ایجاد کرد. نتایج پیوند مو کاملا دائمی است و موهای جدید در ادامه سالهای زندگی، همواره همراه شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید